72
Samsung SGH Z400
  • PeeTeR
    #32
    a PC Studio nem tudja?
    ha nem akkor passz, ezzel a reszevel meg nem gorcsoltem :)
  • ricky
    #31
    nincs az outlook-on kívül vmi másik progi ami tudja kezelni a telefonkönyvet meg a naptárat esetleg az üzeneteket is?
  • PeeTeR
    #30
    viszont egy otletem lenne. csinaljatok egy W@P oldalt ahova feltoltotok par java jatekot. es onnan toltsetek le a telefonra. igazabol csak a W@P hasznalat utan fizettek nemi penzt. egy probat meger, mert most olvastam egy kulfoldi topic -ba hogyha sehogy nem tudnak ratolteni akkor toltson le W@P oldalakrol. azokbol is van ugymond warez mint a PC oldalakbol. egy probat meger :)
  • PeeTeR
    #29
    D600 -hoz nincs esetleg egy ket uj menu -d?
    mert talaltam egy parat de igazabol semmi extrem. csak a szinek meg az alapkepernyo ikonjai vannak valamelyest modositva. de olyan erdekelne ahol az alap meg a flash ikonok is masok.
  • PeeTeR
    #28
    igazabol a koddal nem a futtatast hanem a feltoltest engedelyezed. de ez a pl: vodawap -rol letoltott jatekok eseteben nem ervenyes. azoknal nem kell kod. csak a serial -on vagy bluetooth -on feltoltott jatekokhoz kell.
  • PeeTeR
    #27
    azert arra felhivnam a figyeltem hogy a telefon bele is halhat es a garancia is felejtos lesz a flash utan.
    (celszeru lenne egy a temaval foglalkozo topicot elolvasni a telefon flasheleserol)
  • ricky
    #26
    én úgy kaptam, de electro worldben vették...
  • Romel
    #25
    Akit érdekel a szép gyári menü: http://rapidshare.de/files/26979594/Z400XXFF5.rar.html oldalon le lehet tölteni.

    Szóval file letölt. Flasher progi elindít, a telót úgy kapcsolod be, hogy a 9-es gombot nyomva tartod, a gyári kábelt rádugod, kiválasztod a progiban a 6275 opciót majd a fileokat:
    MODEM CODE: amss.bin
    RSRC1: Rsrc_Z400_Open_Europe_Common.rc1
    RSRC2: Rsrc2_Z400(Mid).rc2
    FACTORYFS: FactoryFs_Z400_Open_Europe_Common.ffs
    FOTA: üresen hagyni
    majd megnyomod a download gombot. Ha minden ok a telcsi magátol újraindul es néhány percig initalizálja magát. legvégül beírod: *2767*3855#
    (a módosítás az esetleges garancia elvesztésével jár, csak saját felelősségre)
  • Romel
    #24
    Most akkor amit kiperkáltam telóért, nem tudom teljesértékűként használni, mert engedélyezni kell a java alkalmazások futtatását? Akkor meg mi a fenéért reklámozzák, illetve adaptálják a készüléktulajdonságoknál, ha nem lehet használni? Na és a gyártónak mennyiből állna engedélyezni azt a köcsög kódot? Összes többi, csóróbb telefonok is tudnak javát futtatni, nehogy már egy csúcskészülék legyen erre alkalmatlan, ilyen korlátozás miatt. Ennyi erővel be lehetne perelni a Samsungot, amiért letilt egy olyan opciót, amit megvettél. Esetleg van más eljárás, hogy futtatni lehessen java alkalmazásokat?
  • PeeTeR
    #23
    ez volt a nagy hatulutoje amit olvastam neten. nem lehet ratolteni mert a java kezelest engedelyezni kell a feltoltes elott. es ugye ez samsung -nal mindig egy-egy kodot jelent, ugyan ugy mint a D600 -nal. D600 -hoz ez a ket kod:
    java engedelyezese: #*536963#
    feltolteshez pedig ez kell: #*5737425#

    viszont ezek sajnos a Z400 -hoz nem jok, mivel tipusonkent a kodok valtoznak. tehat hiaba raksz ra valamit is nem fogja java alkalmazaskent kezelni. mivel ezeket telepiteni kell a telefonra.

    igazabol ugy kezeli mint a geped az ISO file -t. semmit nem tudsz vele csinalni csak ha meg van hozza a szukseges program (telefon eseteben kod).

    mas: mar vettem helyette masikat. amugy 39.990 -ert van kirakva a vodanal vitamaxba, ami igaz is csak mar nincs szallitas es kifutora raktak ezt a tipust. igy jartam :)
  • Romel
    #22
    Ne bassz! Nem tudok semmi java alkalmazást használni vele? Eddig egyet sem tudtam indítani vele. :(( Egyáltalán ez most milyen kód? Kicsit részletesebben írd le pls.

    40k-ért max használtat kapnál, ami nagyon nagyon használva volt. De lehet, hogy találsz olyat ami neked és a pénztárcádnak megfelel.
    Ajánlanám a www.express.hu -t! Nézz körül, jó árakat találsz, de járd mindig körül amit vennél. ;)
  • PeeTeR
    #21
    java -ra nem fogsz mivel nincs kod a telefonhoz.
    java uploader -t sem tamogatja.
    egyenlore igy all helyzet. es ez a helyzet eleg regota igy van.

    teszem hozza, hogy sajnos...

    (jo csak en 40.000 -ert szerettem volna mert annyiert volt betervezve az ajandek :) es most 20.000 plussz karacsonykor, ugy hogy eleg sok ember van kicsit shock :)
  • Romel
    #20
    Öccse, rossz helyen kerestél. :)

    Nekem kártyafüggetlen a telóm, egy Bp-i cégtől rendeltem, nevezetesen a FortunaGSM-től. Jó fejek, segítenek mindenben, no és a készülék árai is csábítóak. Amit megvennél a T-mobilnál előfizetéssel 50-60-ért, azt tőlük kártyafüggetlenül megveszed 8-9k-val drágábban. :) Ajánlom mindenkinek! www.fortunagsm.hu
    A java alkalmazás kezelésbeli problémára még mindig szeretnék választ kapni! köszi!
  • PeeTeR
    #19
    bazz en az egesz kurva orszagot vegigjartam es telefonaltam egy Z400 miatt ami ajandek lett volna de sehol nem talaltam. erre itt ketten is veszenk... faszom a vodaba

    azert orulok hogy talaltatok :)
  • Romel
    #18
    Én is csatlakoztam a Z-400-as táborba. :)
    Teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel, mindent tud ami fontos. Ami kellemes meglepetés volt elsőre, az a súlya. Elenyésző. A kijelzője pengeélesen jeleníti meg a képeket. Kategóriájában a legszebb videót és képet csinálja. Remekül testreszabható a névjegyzéke, több adat is csatolható egy névhez, ráadásként azt a személyes képet is meg lehet jeleníteni aki hív. Eddig ötösre vizsgázott bluetooth kapcsolatból. A HP IPAQ-mal tökéletesen szót értett, és a PDA is a telefonnal. Bővíthető memóriája rugalmassá teszi a készüléket, pozitívum a megosztott belső memória. A szöveges fájlok (.doc, .txt, .pdf) kezelésével is könnyedén megbírkózik (ami személy szerint egyik kedvencem, és egyik leghasznosabb dolog). Negatívumként (vagy laikusságomból adódóan) azt hoznám fel, hogy nem tudja kezelni a .jar kiterjesztésű játékokat. Alapból 2 játék van rajta, de ki szerettem volna próbálni még párat, azonban ismeretlen kiterjesztésre panaszkodott. Ha valaki tudna segíteni, hogy miként lehet java játékokat működésre bírni a készüléken, válaszoljon! Köszi: Romel voltam :)
  • ricky
    #17
    én most vettem egyet... majd leírom a tapasztalataim :)
  • PeeTeR
    #16
    valakinek valami eszrevetele a telefonnal kapcsolatban? csak mert ha mar van neki topic akkor valami ertelmes dolgot is lehetne beleirni.

    D600 -am igy nagyjabol kepbe vagyok a Samsung -al, olyan sokban a Z400 sem kulonbozik.

    jo, megbizhato, stb :)
  • OneillSG
    #15
    Hi! Nekem is úgyanez a problémám. De már csak egy részlet hiányzik, mégpedig a java status kódja /telefonba kell bepötyögni, hogy engedélyezze a javas-cuccok feltöltését/. Kb.1000 helyen /fórúmokon is/ nézegettem de sehol sem találni hozzá a neten. A d600-hoz találtam de az nem jó hozzá..
    Gondolom még viszonylag új a telefon így kevés oldal és fórum foglalkozik vele.. Ha mégis találok, és működik a dolog akkor majd jelentkezem.

    Ezeket találtam eddig: /a 2. és a 3. nekem nem működik/
    *#06# IMEI szam megtekintese
    *#1546792*# Adminisztracios menu
    *#2456987*# Master Key az admin menuhöz
    *#1234# Firmware verzio
    *#1111# FTA SW verzio
    *#2222# FTA HW verzio
    *#0228# Akksi informacio
    *#0673# MP3 teszt
  • SHADOWEYES7
    #14
  • 12346
    #13
    van egy 8310-esem, + 1 8850-em. szted? szeretnék rá polifónikus enimölszexet tölteni
  • hunbasser
    #12
    mostanában divat,h nyitogatnak a telóknak topikot.
    most elgondolkoztam rajta,h nyitok vmi régi telónak topikot...XDDD
  • balwee
    #11
    Micsi?
  • SHADOWEYES7
    #10



    még 1 --TÉK-re jó volt!
  • balwee
    #9
    Hey nekem vmi help kéne nem hülyeség :D Nem akar menni. Vki belinkelné h hogy kell? KÖSZ!!
  • gameplusz
    #8
    Tercsi Fercsi Kata Klára, és valahány név a naptárba...
  • SHADOWEYES7
    #7
    ""zárul miki móka tára""
  • balwee
    #6
    Ok köszi akkor megpróbálom mindjárt!! De akkor csak wapról lehet leszedni? Mert akkor nemtom hogy nekem hogy kell wapozni mert a web'n walk nincs bekapcsolva és nem is fogom. És ami a bluetoothos feltöltésnél van írva ott meg be kellene vmi kódot írni amire a z400as nem reagál!
  • balwee
    #5
    Ok köszi akkor megpróbálom mindjárt!! THX
  • Shadow_THH
    #4
    spoilers: nem kell minden telefonnak külön topik. ha pedig értenél hozzá egy kicsit is akkor tudnád hogy ugyanugy kell felrakni a z400asra is a játékot mint a legtöbb samsungra, amit a többi topikokban már bizony kiveséztek
  • balwee
    #3
    És most ez mi? Mert én itt csak D500ra és D600ra látok cuccot!
  • gameplusz
    #2
    SZÖRCS SZÖRCS SZÖRCS
  • balwee
    #1
    HI! Kb 1 hete vettem egy Samsung SGH Z400as telefont. Mindent fel tudok rá tenni kivéve a java-s cuccokat!!! Ha valaki tud arról hogy ez hogyan lehetséges bluetoothon vagy usb kábelen keresztül akkor pls írja le hogy hogy kell!! Nagyon fontos lenne!! Köszi!!!!