WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • molnibalage83
    #2471
    Csak a negatív befejeztést tudtam megcsinálni, YT videó alapján sem látom, hogy a pozitívat hogyan lehetne... Tök ugyanazt csinálja a a srác mindkét esetben...

    A Last Light mennyivel jobb ennél? Mert őszintén szólva nemhogy nem vagyok elájulva, de hatalmas csalódás a játék. A szép kinézeten és poszapo atmoszférán kívül semmit nem tud. A játékmenet az emberek elleni lopakodós gyilkolászást leszámítva egy rakás szar. Egy csomószor olyan van, hogy mindenképpen meghalsz és semmit sem tehetsz ellene, aztán reloaddal már elkerülöd...

    N+1 meghalás és ismétlés után kb. 10 óra alatt kijátszható. Nekem ennyit ír a Steam bár kétszer volt összeomlós kilépős, akkor nem könyvelt el 1-2 órét talán.

    Döntési lehetőséged a legvégéig semmi, interakció szinte 0 a környezettel vagy bárkivel. A sztori egy A/4-es lap felén kifejthető... Posztapo, ígéret, öszefogás, látomások és a végén döntés, de mégis mi alapján? Folyamatosan a látom ki akar nyírni engem és akkor még ezek papolnak arról, hogy mit csinál az emberiség...? WTF...? Még a játék befejezései is skizofrénak...

    20 EUR-ért picit többet várnék. A GoG-os Witecher3 35 EUR volt és cserébe kapok 3 befejezést, open world környezetet, ehhez képest 50 oldalnyi sztorit zanásítva, valódi döntések tárházát és 100+ óra játékmenetet. Mellé OST, artbook pdf és a GOG még hozzámvágott két játékot ingyért. Ennek fényében ez. Hát izé... Orídtó a difi még akkor is, ha nem azonos műfak. Még az Alan Wake is hosszabb volt ennél...

    Én tényleg azzal a lendülettel áltam neki, hogy akkor most látok egy jó posztapokaliptik játékot és kettőt is, de nem tudok egyetlen érvet, amiért megvegyem a Last Lightot és ne inkább YT longplayt-t vagy még azt se nézzem meg.