2479
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

ALTERNATÍV BEFEJEZÉS KRITÉRIUMAI: SZÖVEGGEL, SZÖVEGGEL BŐVEBBEN (angolul) | VIDEÓVAL 1.rész - VIDEÓVAL 2. rész (németül)
  • ozimak
    #2479
    Film készül a Metro 2033-ból!
  • cikasz
    #2478
    semmi, megoldódott :)

    Utoljára szerkesztette: cikasz, 2016.02.27. 11:55:23
  • grebber
    #2477
    A Deep Silvernek szép summát termel ez a széria és a fogadtatás is jó.Majd hülyék lennének nem folytatni
  • bardocz
    #2476
    Lesz 3. rész? Nem igazán tudom elképzelni az 2. befejezése után.
  • grebber
    #2475
    Neked nem jött be ennyi.Sokunk szerint meg egy nagyon fasza széria kezdése.Nem véleltlen toltam végig már 3* és majd jön hamaroaanna 4. végigjátszása is.

    Alig várom már, hogy végre mutassanak valami a következő részből.
  • bardocz
    #2474
    Én ezt még ingyen szereztem, a last lgiht-ot meg 2 euroért nyáron.
  • molnibalage83
    #2473
    Akkor azt sem tudtam, hogy egy létezik. Most is van bundle, ami 0% leárazást takar. Néztem is, hogy ennek mi értelme. Ez a játék kb. 5 EUR ér meg szerintem...

    Ezek után az a zimbeszombis FPS-t próbálnám ki inkább, mert a Last Light ezek után nem nagyon mozgat... :(
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.04. 20:39:14
  • genndy
    #2472
    Ha nem néztél elég figyelmesen körül végig a játék folyamán, akkor a végén már nem tudsz változtatni, mindig a rossz véget kapod. Meg kell vizsgálni mindent, benézni a zugokba, és akkor lesz egy hang meg kicsit kifehéredik a kép, ez azt jelenti hogy "jót" cselekedtél. Ha ebből van elég akkor elérhető a jó vég, különben csak a rossz.

    Ööö, te megvetted 20€-ért amikor bármelyik leárazásban 2,5€-ért dobálják utánad? Talán még ingyenes is volt egy darabig, meg bundliban.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.10.04. 20:35:16
  • molnibalage83
    #2471
    Csak a negatív befejeztést tudtam megcsinálni, YT videó alapján sem látom, hogy a pozitívat hogyan lehetne... Tök ugyanazt csinálja a a srác mindkét esetben...

    A Last Light mennyivel jobb ennél? Mert őszintén szólva nemhogy nem vagyok elájulva, de hatalmas csalódás a játék. A szép kinézeten és poszapo atmoszférán kívül semmit nem tud. A játékmenet az emberek elleni lopakodós gyilkolászást leszámítva egy rakás szar. Egy csomószor olyan van, hogy mindenképpen meghalsz és semmit sem tehetsz ellene, aztán reloaddal már elkerülöd...

    N+1 meghalás és ismétlés után kb. 10 óra alatt kijátszható. Nekem ennyit ír a Steam bár kétszer volt összeomlós kilépős, akkor nem könyvelt el 1-2 órét talán.

    Döntési lehetőséged a legvégéig semmi, interakció szinte 0 a környezettel vagy bárkivel. A sztori egy A/4-es lap felén kifejthető... Posztapo, ígéret, öszefogás, látomások és a végén döntés, de mégis mi alapján? Folyamatosan a látom ki akar nyírni engem és akkor még ezek papolnak arról, hogy mit csinál az emberiség...? WTF...? Még a játék befejezései is skizofrénak...

    20 EUR-ért picit többet várnék. A GoG-os Witecher3 35 EUR volt és cserébe kapok 3 befejezést, open world környezetet, ehhez képest 50 oldalnyi sztorit zanásítva, valódi döntések tárházát és 100+ óra játékmenetet. Mellé OST, artbook pdf és a GOG még hozzámvágott két játékot ingyért. Ennek fényében ez. Hát izé... Orídtó a difi még akkor is, ha nem azonos műfak. Még az Alan Wake is hosszabb volt ennél...

    Én tényleg azzal a lendülettel áltam neki, hogy akkor most látok egy jó posztapokaliptik játékot és kettőt is, de nem tudok egyetlen érvet, amiért megvegyem a Last Lightot és ne inkább YT longplayt-t vagy még azt se nézzem meg.
  • molnibalage83
    #2470
    Nem harcoltam egyikkel sem, mert tök reménytelen lett volna. A végére így is alig maradt lőszer. A látomás viszont 5-ödjére is csak halálhoz vezet. Utálom mikor YT videón kell megnézni, hogy mit kéne tenni...
  • bardocz
    #2469
    A könyvtár szerintem kurvajól meg lett csinálva, bár a scriptek kicsit gagyik. Azt a részt először végigparáztam. Aztán szereztem olyan sörétest, amivel ki lehet nyomni 20 lövedéket egymás után, és akkor már nem volt vészes.
  • molnibalage83
    #2468
    Komolyan mondom, hogy agyfaszt kapok ettől a játéktól. Mikor már nagyon élvezni kezdeném mindig előad valamit, ami teljesen hazavágja az egészet. A könyvtáros rész akkora szar volt játékmentben... Most meg a TV torony tetején vagyok és a látomásnál semmiféle támpont nincs, hogy mi a faszt kellene csinálni. A látomásoknak eddig meg kb. 0 értelme volt...
  • bardocz
    #2467
    Van ami később kinyílik pl a másik oldalról, de a legtöbbnek nem sok értelme van.
  • molnibalage83
    #2466
    Elértem Polisba, kezd alakulni. Ha nincs monszthegy, akkor a lopkodás és a fénnyel való babrálás egész kellemes. A játék kinézete valami iszonyat druva.
  • molnibalage83
    #2465
    A lakat jelzésű ajtóknak mi értelme van? Képes vagy bármivel is kinyitni azokat...?
  • bardocz
    #2464
    A játékmenet ezen része ott se változik meg túlzottan.
  • molnibalage83
    #2463
    A szintezést félreértetted. A harcok annak ellenére, hogy a játék 3D-s pont olyan 2D-ben vannak, mint a doom 1-ben... Mikor egyedül szemtő szemben kiirtottam a nácikat egy gépuskával szemben is egyszerűen röhögnöm kell. Másszor meg a szörhegyek ellen egyszerűen csak szerencse kérdése még a legkönnyebb szinten is az egész.

    MI szinte semmi, buta játékmenet ölné a sztorit, ami egyszer talán ki is bontakozik. Nem tudom, hogy mennyi lelkesedés marad bennem eztán a last lighthoz...
  • bardocz
    #2462
    Hogy nem tudsz szintetlépni, meg nincsenek lassított elugrások. Last light topik alapján.
  • DasIsFuck
    #2461
    Mert mi a baj vele?
    Szerintem egy korrekt lineáris lövölde, megfűszerezve a stalkerből hozott ruszin hangulattal.

  • molnibalage83
    #2460
    A night vision meg lazán baszik működni. Lehúzom és nem történik semmi...
  • molnibalage83
    #2459
    Jó játék lenne ez, ha nem lenne katasztrofálisan szar a játékmenet és a technika. Komolyan mondom vicc, hogy 201x-ben egy doom 1 szinten levő FPS-t mert valaki kiadni, grafika és sztori ide vagy oda...
  • bardocz
    #2458
    Frontline küldetésnél van az az acsívment, hogy megöljük az összes komcsi meg náci katonát. Azt mikor adja a játék? Elvileg megöltem mindenkit, az utolsó szobában már csak be kéne mennem az ajtón, és vége, de még nem adott. Ha már ilyen szépen kipucoltam őket nem akarok senkit kihagyni. Van a két alvó fószer, azokat megcsapkodtam késsel, szóval ők biztosan nem hiányoznak, útközben meg elvileg bejártam minden helyet.
  • bardocz
    #2457
    Így sikerült
    Tetszik ez a játék, komcsikat meg nácikat is lehet benne lőni :D
  • bardocz
    #2456
    Ez a része nekem nem teljesen világos a játéknak, azt hittem ott az adott küldetést kezdi előről valami a szinthez illő alap fegyverrel. Viszont akkor megpróbálom majd úgy, hátha betölti. Az előtte lévőt annyira nem küzdeném végig újra.
  • Sirch
    #2455
    A főmenüben választhatsz korábbi mentést is.
  • bardocz
    #2454
    Trolley küldetésnél elsőre elbuktam, és kiléptem a játékból. Most hiába próbálom fojtatni, a játék crashel amikor tölteném be a legutóbbi állást. Valami tipp mit csináljak?
  • Tarpi
    #2453
    https://www.humblebundle.com/store

    METRO 2033

    még kb 21 órán keresztül ingyenes (Steam)
  • kastil
    #2452
    Hali. Pc-n Controllerrel más nem tapasztalta azt, hogy nem áll meg a karakter? Bal analógot bármerre mizdítom, megy tovább ha felengedem is, mindaddig amíg a jobb analogot nem mozdítom meg. Nagyon idegesítő, mind2 rész csinálja és a non-redux változatok is ezt csinálták. Ez az 2 játék van amiben csinálja, ezért kizárom a driver/hardware hibát
  • mester1987
    #2451
    Inkább úgy hívnám ezeket, hogy

    "Ha celeb lennék, hódítanék..."

    míg a PCGuru-sok már évtizetek óta játékvilággal foglalkozik.
  • Szabi #2450

    a többi videó:
  • mester1987
    #2449
  • grebber
    #2448
    Brit toplista: élen a Metro Redux
  • Hecker007
    #2447
    Pl. sok mosott szar hatását keltő textúra van, az eredetiben sokkal élesebb szinte minden, itt viszont a fények meg a csillogás miatt feltűnőbb, steamen bugol, van hogy nem lehet elindítani szétfagy az egész, eltűnik a mentés, de ezektől a hibáktól hangosak a hivatalos fórumok is ahogy hallottam. Nagyon sok bug van benne. Én csak egy röpke 2 órát próbáltam ki, kölcsönbe kaptam ismerőstől, de nem jött be, pedig mikor megláttam az első képeket meg akartam venni. Inkább kivárok, mert a gyűjteménybe kéne, de bugos hulladékért nem fizetek.
  • grebber
    #2446
    Írhatnál pár dolgot mi az ami nem jó ,hogy patchet vársz!


  • Hecker007
    #2445
    Egy két patchet biztos várni kell rá, talán rendbe tesznek mindent a reduxban, de eddig nekem is jobban bejön az eredeti.
  • Maxtreme
    #2444
    pff bakker..
  • Shep
    #2443
    Akkor nézd meg ezt, ezt meg aztán marha sok értelme volt újra kiadni PC-re. Mondjuk lehúzásra tökéletes.
    https://www.youtube.com/watch?v=TQgHdZuvkZY
  • koschwarz
    #2442
    Érdekes, de nekem is jobban bejön az eredeti valahogy a hangulat miatt. Objektíve nézve biztos egy csomó grafikai (technikai) fejlődés van a Rerduxban, de valahogy az eredetinek mintha más atmoszférát kölcsönözne a grafika. A Reuxban mintha minden tárgy és anyag fényt tükrözne vissza, ami kicsit idegen a szememnek.
    Utoljára szerkesztette: koschwarz, 2014.08.30. 18:57:26
  • Maxtreme
    #2441
    hááááát..
    Amik szebbek: Textúrák.
    Amik nem: a fények. Nézzétek meg pl 0:57-nél, az az originalban sokkal valósághűbb a fényhatás.
    Az árnyékok sincsenek épp a helyzet magaslatán a reduxban. (1:56)
    A modelek meg hol szebbek, hol szerintem nevetséges. (a 0:48-nál levő karaktert valami viccnek szánták?)
  • Shep
    #2440
    Van valami játékmenetbéli változás a Reduxban?