• Doomista
    #10
    ki lehet kapcsolni az automata funkciókat, és akkor nem a gép dönt helyetted!

    "fényképezőgépnek van formája és fogása, ami szintén ehhez az "élményhez" tartozik.

    én 5 éve vettem hp fényképezőgépet, nagy tulokat, teleobjektíveset, melyek mostis vannak, nagyon rossz volt kiránduláson cipelni, kellemetlen, fárasztó. buliba, ünnepségre, családi összejövetelekre, haverokkal... szülinapra úgyszintén! MINDENHOVA!

    Bankkártyával fizetni szoktam és nem fényképezni, még akkor is, ha van rajta egy pattanás szerű objektiv."

    szóval soha a büdös életbe nem veszek nagy tulok fényképezőgépet! nem szívatom tovább magam!

    amire leírtam az elöbb, hogy használom bőven sok!
    ha esetleg megyek afrikába gepárdokat fotózni messziről, vagy elefántokat meg hasonlókat, akkor majd veszek oda egy nagy teleobjekítvasat, de mivel nem használom ilyenre így jó nekem ez!
    teljesen kielégíti az igényeimet, és a zsebemben elfér és nem kell a nyakamban vagy a táskában cipelni sehovasem.

    a fényképezőgépet ha még nem láttad élőben ajánlom, hogy nézd meg, IGENS van gyögyörő formája iszonyatosan dizájnos metál fekete, ezüst csíkozású, és van fogása, én legalábbis normálisan meg tudom fogni annak ellenére, hogy kicsi - tökéletesen

    szóval az élmény megvan rendesen

    gyönyörű képeket készít, sőt még a videokat is kiváló minőségre állítva is szépen felveszi!