Mandulaműtét.
  • HJany
    #25
    nekem kb 4-5éves koromban vették ki. nem emlékszem semmire, csak arra hogy nagyon fájt, és hogy mikor hazamentem kaptam egy játékot :)

    OFF
    mikor műtötték a szívemet 2éve, 2004 november 20án mentem a kórházba, pénteken, és még aznap hazaküldtek, mert a hétvégén nem tudták emgcsinálni, emrt a kisbabák,at kellett előbb. aztán hétfői nap visszamentem, kaptam egy szobát. még aznap bekötötték az infúziót. jött a doki, és mondta hogy csak holnap tudják. mondtam ok. másnap is bejött, és megint csak azt mondta hogy másnap. aztán megint bejött, és megint másnap(és minden nap bekötötték az infúziót, meg adtak kábítót hogy ne érezzek semmit, mert összevissza szurkáltak. persze kb 3 ilyen fecskendő kábítót adtak be, mert elég nagy darab vagyok :). aztán mielőtt műtöttek, kiderült hogy a bal kezemben ami volt tű, azon keresztül vezették az infúziót, már nem jó, ermt ahogy nyomtak bele valami tisztítót, nagyon fájt, éreztem ahogy megy az ereimbe. bekötötték a jobb kezemre, és rohadtul fáj nem tudom miért :S. aztán elaltattak. vége lett a műtétnek, és felébredtem, nagyon fáztam. aztán 2napig mozdulatlanul feküdtem az intenzíven, szerencsére bombázó ápolónő volt :), egész nap csak őt tudtam nézni, éjjel meg valami 60éves nyanya volt akitől csak hányni tudtam. a csaj rendes volt(a bombázó), csempészett nekem jó kaját amit muteromék hoztak :) meg beszélgettünk. mikor már felálhatta, nem tudtam járni. 10perc alatt újra megtanultam :) és kb 3-4 hétig nem kellett suliba mennem. a műtét előtti idő nem volt jó, de qaz az utáni nagyon jó volt!

    azért senkinek sem ajnlom :(