Mandulaműtét.
  • alibá a mezőrűl
    #24
    nekem olyan 5-6 éves koromba vették ki mindkettőt, mert tűszős mandulagyulladásom vagy miazisten volt havonta.
    Semmi érzéstelenítés, altatás, vagy ilyesmi. az orvos ledugta a reszelőt a torkomon, és mondogatta, hogy köpjem ki a vért, nem szabad lenyelnem, pedig már kurvára nyeltem volna, és nagyon szar volt ahogy az a reszelő vagy mi kaparta a torkomat. Hát mégegyet sztem nem vállalnék be ha fizetnének érte akkor sem... De utána nekem nem is volt semmi, ebből a szempontból szerencsés voltam... néhány nap múlva már azt ettem/ittam amit akartam.
    De még utána kb. 2-3 évig tisztán előjött néha az az érzés amikor azt a szar reszelőt dugja le a torkomon. de túléltem, és mégcsak nem is sírtam utána, ami azért érdekes, mert olyan 10 éves koromig halálsápadt voltam és bőgtem amikor védőoltást, injekciót adtak vagy vért vettek. Még most is kiszaladok a világból ha tűt látok, és megérzem azt az orvosszagot :D Tiszta kínzás nekem.
    Most meg lehet az orrsövényemet kéne műteni asszongyák, mert nagy meleg van, gatyában is besülök egész nap, mégis fújom az orrom minden reggel, és néha úgy kelek fel éjszaka, hogy be van dugulva az orrom, pedig nem vagyok allergiás, nem vagyok megfázva vagy ilyesmi. De ha haldoklok akkor se megyek kórházba... rosszabb számomra mint a halál :D
    Igazán azóta erősen rossz emlék nekem az egész kórház, mióta az öklömből vettek vért... brrr... olyan 7-8 éves lehettem, apám lefogott, és a doktornő beledöfte a tűt a jobb öklömbe... és ott állt benne a tű vagy 1 percig, és nagyon lassan telt meg vérrel, és meg ordítottam, bőgtem, hogy mikor lesz már kész? vegye már ki! Aztán mondták nekem, hogy kb. 20 másodperc volt az egész, de nekem több mint egy percnek tűnt. Nah de ez már nem ide tartozik, csak le kellett írnom, hogy nekem minden ilyen műtétszarság egy horror, minden ami a kórházban van, rémálom :D
    ha egy kórházban meg kell látogatni valakit, megérzem azt a szar hangulatot, szagolom azt a kurva orvosszagot, szinte elgyengelük és depressziós leszek :D