Mandulaműtét.
  • Verseghy
    #16
    Ha nem lenne a számon ezek a sebek nem lenne durva. Ha szerencséd van és neked nemlesz akkor nem vészes. Ugy volt hogy ma reggel engednek ki, de hát protekció..:D Meg szerda reggel mentem be azért, mert nemvolt hely, de evileg a műtét előtti napon bent kell aludni. Szóval a normális az lett volna, ha kedd este 6ra bemegyek, ott alszomm, másnap műtét és ha jól eszem szombat reggel mehetek haza. Ebben szerencsém volt, mert akkor még nemvoltak aftáim és tudtam enni. Az afták pénteken jöttek ki még reggel és a doktor egy savas szarral kente be, az szinte fél napra enyhitette a fájdalmat, de nem adhat háztartásba ilyet, mert sav.. Szóval én a korházba maradás szempontjábol jól jártam, de fájdalomba nem, szal 1:1 :D:'( Ja meg még az a rossz az egészbe, hogy nem ehetek fűszereset, és pont ma csinált apám fincsi bélszint és senki nem csinálja olyan jól mint őő.. Nagyon szar érzés volt megenni a húslevest és elmenni látva a sok fincsi kaját:( Ja amugy 2 hét a teljes gyógyulási idő, de még 2 hétig nem szabad súlyosat emelni és sportolni. De megéri minthogy minden hónapba mandulagyulladás..