Mandulaműtét.
  • wolweryne
    #131
    Szia z11z11!
    Köszi, de ettől túlságosan nem lettem okosabb. A sado-mazo-t meg inkább kihagynám:)Egy műtét meg nem tart vissza a sex-től:D A kedvemet ilyesmi aligha veheti el:P Ma már egyébként semmi bajom nincs, fáradt sem vagyok és csak nagyon ritkán fáj akkor is csak kicsit, nyelni meg teljesen normálisan tudok már. Fájdalomcsillapítót egyébként meg a 6-ik naptól nem eszek, mert azt mondta a doki hogy használjam a torkomat, és ne csak pépes kaját egyek, hanem keményebbeket is, meg hogy nem fog jobban fájni, ha nem eszek gyógyszert(mondanom sem kell hülyének néztem szegényt hogy ez nem lehet igaz), és láss csodát tényleg elmúlt a fájdalom egyik napról a másikra:) Nekem is emlitett valami 6 hetet az orvos, de szerintem az a teljes gyógyulás. Holnap lesz két hete hogy műtöttek, szóval szerintem holnaptól nem árt ha kimozdulok itthonról, mert már megőrülök:S Amúgy meg a fizikai kíméletet a biciklizésre értettem, hogy azt lehet-e két hét után? Amúgy engem is u. ott műtöttek,ahol téged, én is a Kenézyben voltam:)