KÉSZÜL A FOLYTATÁS!!! Florcita visszatér
  • DJviolin
    #80
    Képzeld el bizonyos értelemben én is nézem a Csacska Angyalt, de értelmet még nem találtam benne.

    Egy tévé, egy légtér amikor a hugom nézi ezt a szörnyűséget. Milyen értelem ember? Tündérek, boszorkányok, grófok, együttes, és egy szentfazék főszereplő. Mi ebben az értelem? Mellesleg az egész sztori egy színpadi mű koppintása (aminek nem tudom a címét, de egyszer a Madách Színházban láttam a darabot. A darab arról szólt, hogy a II. világháború idején az Alpok között egy apácát kiküldenek dadusnak egy az Alpokban élő grófhoz azzal a céllal, hogy vigyázzon a gyerekekre (aka Flor), a grófnak van egy hárpia barátnőja (aka Delfina) aki mindenáron hajt a grófra (aka Federico vagy Maximo). Aztán a dada megtanítja zenélni a csemetéket (aka zenekar), majd lesz még egy két bonyodalom, mert a II. vh. idején játszódik.

    Ez nem magyar darab, hanem az egész világon mindenhol játszák. Nekem erős a gyanum, hogy erről a darabról koppintották a Csacska Angyal sztoriját is. Tehát akkor az eredetiséget is kizárhatjuk.

    Egyszóval egy koppintásos, minőségileg gyenge, csöpögős, sz*r, ocsmány zenés, sz*r iparosmunka a Csacska Angyal.