KÉSZÜL A FOLYTATÁS!!! Florcita visszatér
  • DJviolin
    #49
    Sziasztok!

    Nekem őszintén nem lenne semmi bajom ezzel a sorozattal (én nem nézem ezt a sz*rt, így ő se b*szogat engem), de sajna van egy 9 éves hugom, aki megnézi az összes részt (ezzel se lenne semmi bajom, hagy ronbolja magát), de sajna mostanság kitúrt a számgép elől, és az interneten az összes ilyen hülye flóros rajongói oldalt meg flóros összevágott videókat bújja, ami már nagyon idegesít. Kéne írni egy külön erre a célra kifejlesztett progit, ami az összes bejövő linket letiltja, amiben szerepel a flor szó. Higyétek el, sokkal jobb hely lenne az internet. :) És ami még nagyon idegesít, az a sorozat köré épített gátlástalan infrastruktúra. Vagyis a lehúzás művészete. Flor "öltözékét" mindenhol árulják az interneten, és a hugom is ugyanolyan hülye tornacipőt akar, ami a sorozatban van. Én mondtam neki, hogy hülyén nézne ki benne, de nekem nem hisz, mert elszívta az agyát ez a hülye sorozat.

    EGYSZERŰEN ELEGAM VAN EBBŐL AZ EGÉSZ FLÓR MIZÉRIÁBÓL!!!!


    Abonyitomz!
    Azt mondtad, hogy többen nézik, mint a Lost-ot. Ez lehet. Tudod a magyar nézők körében nagy az igénytelenség. Egyszerűen nem értem, hogy a magyar nézők inkább néznek Barátok köztöt, mint Invasion-t. EZ csak arról tanúskodik, hogy a többség tévénézőknek nincs ízlésük.