• Hoz_Hun
    #85
    Ez a kocsis dolog, meg... hát. Szóval a dohányosok azzal nyugtatják, magukat, hogy fújhatják a levegőbe füstöt, mert a kocsik rosszabak. De azért az jó ugye, hogy ha bemész a boltba akkor meg tudod venni amit akarsz (pl cigidet, de említhetném a kenyeret is), mert valaki KOCSIVAL odaviszi. Szvsz ez a képmutatás. Ha valaki annyira kocsi meg füstellenes akkor költözzön ki falura.
    Ez persze nem menti fel a kocsik szennyezőanyag kibocsájtását, de ezzen TE, ÉN, meg a többiek NEM tudunk változtatni, mert amíg az olajmaffiák lenyelik a reform járművek terveit addig nincs mit tenni. Az viszont, hogy hol fujod a füstöt az meg kurvára rajtad múlik nem máson. Nem kéne párhuzamokkal takarózni.
    Miért nem tudják azt mondani a bagósok, hogy: "Igen szívom, nem is akarok lemondani róla, mert szeretem (mert gyenge vagyok, vagy ami tetszik indoknak). Nincs mentségem, de ígyekszem másoknak nem ártni és erre odafigyelek, mert tisztában vagyok vele, hogy ez mennyire káros nekem is és a környezetemnek is."