• rotaboy
    #78
    Na, megint sikerült felbosszantani egy-két embernek a hozzászólásával. Először is leszögezem, hogy én a „pofátlan” „bűnös” és „megvetendő” dohányosok táborához tartozom. Jó lesz, ha odafigyeltek rám, mert miattam nem lesz, a nem dohányzóknak, TB támogatásuk, ha tüdőrákot kapnak az én cigim füstjétől. Sőt azért is én leszek a hibás, ha a tökéletes társadalmuk, szociálisan és gazdaságilag összeomlik, mert én 30 évvel kevesebbet dolgozom, mint ők. De azért azokra sem ártana figyelni, akik a magasabb profit kedvéért, emberek millióit betegítik, vagy mérgezik meg. A dohányzás által keltett környezeti, gazdasági, szociális kárt, össze sem lehet hasonlítani, például a kőolaj ipar által okozott károkkal! Mégsem láttam egyetlen kormányprogramban sem, hogy komolyan tenni kéne ellene valamit. Másrészről, ha már sikerült az utolsó szemét dohányost is kiirtani, vagy életfogytiglanira ítélni dohánylevél termesztésért, vagy terjesztésért, akkor elkezdhetjük szelektálni a géneket, és megtilthatjuk, erre hivatkozva a szexet. Mert ugye a egyszerűbb és olcsóbb mesterségesen megtermékenyíteni egy nőt előre definiált gén állománnyal, mint utólag gyógyítani a gyereket. Ha ügyesek leszünk akár azt is, elérhetjük, hogy egy-két éves korára a gyerek mehet dolgozni, és csak felét, negyedét fogja fogyasztani, mint egy mostani „szenvedélybeteg”
    „elfuserált”, de természetes példány. Megjegyzem a változatos génállományunk nélkül rég kihaltunk volna.