• MaT
    #23
    Már ne is haragudj, de az úgymond gyenge cigi sokkal károsabb mint az erősebb. Ez már bizonyított! Mégpedig azért mert a "gyenge" cigi füstjét a tüdő sokkal mélyebbre engedi, mint az erősét. Az erős ciginél azért köhögnek az emberek sokszor, mert a tüdő nem engedi, hogy lemenjen ezért kivált egy köhögési ingert vagy mit. Jha a másik meg waterman-nek, UnnameD-nek és a hozzájuk hasonló embereknek üzenem, hogy szerintem azokat kellene felrúgni akik ilyeneket mondanak! Én úgy gondolom, hogy mindenki saját maga dönti el, hogy károsítja-e magát, vagy nem, illetve, hogy hogyan károsítja magát. Ehhez aztán tényleg semmi köze senkinek. Persze a cigizéssel nem csak saját magát károsítja az ember, hanem másokat is, de ha belegondoltok, akkor minden ember károsítja a másikat valamilyen szinten. Pl véletlenül elhagysz vagy ha paraszt módon eldobsz egy teszem azt csokis papírt. Azzal máris ártottál valamilyen szinten az embertársadnak. (ez most csak egy kis példa volt, de vannak ennél sokkal nagyobb gondook is!) Szóval nem kell fikázni a dohányosokat, ők sem fikáznak titeket, hogy az utcán pl fingtok egyet. Mert sztem az is elég káros az egészségemre, szal légyszi ne tegyétek... Szóval ennyit erről!