• muerte2
    #123
    azért vannak érdekesen vélekedő emberek. Ha dohányzik ezt meg atz csinálnám vele, meg ha autóval füstöl, meg ha nem úgy ahogy én gondolom, stb. A következő fokozat, hogy ha más színű a haja, v más a vallása, stb. Az én véleményem, ha én me füstölök a cigimmel ott ahol nem lehet akkor egy köcsög nekem ne pofázzon hogy mért dohányzok a dohányzókocsiba a vonaton! Űlj át máshova bazzeg! Meg lehet férni 1más mellet csak némi lojalitás szükségeltetik min2 oldalról. Egyébként dohányos létem ellenére rühellem ha az orrom alá füstölnek, mert igen zavaró. Ha nem dohányzó helyen teszik akkor határozottan idegesít, szóval itt mind2 oldallal baj van. Az auttósok más téma, senkinek nem tilthatod meg hogy autózzon, hacsak nem tiltunk ki minden autóst 1-1 környékről. pl érdekesség hogy Jüst szigetén (n.o.) nincs 1 autó sem, ennek ellenére mindenki megoldja a közlekedést. Nincs dugó, stb.
    Mindettől elvonatkoztatva sajnálom azokat az embereket akik a cigit egy lapon említik a drogokkal és az alkoholizmussal. Akkor szidjuk a KV fogyasztókat is?