• FecaA
    #32
    Hallod? Mi a fasz bajod van? MI a faszt ugat itt mindenki? Miről beszéltek????????????? Bulizol? El bírom képzelni ahogy a vidám vasárnapot nézed LOL!!!!!!!!!!! Itt alpból a 10-20 évvel ezelőtti dolgokról prédikáltok, és a többsége, elvetemült "vissza a 90' éveket módon" Istenem, aszem most megírom a kilépőmet erről a rohadt fórumról. Eszem nem sok van??? TÉnyleg te géniusz, baszki, ki a faszt érdekel a köcsög kémia- biológia, meg a többi??!! Engem 1 dolog izgat igazán az pedig a nyelvtanulás, imádom használni az angolt, most nem tom mi lesz a következő, de ha úgyan ilyen szintre eljutok 2 év alatt, mint most pl. az angollal eljutottam 1 év alatt... (Nah jó előtte elméletileg tanultam 5 évig angolt, de az csak elmélet...) Egyszerűen kibaszott nem tudjátok élvezni az életet... "én má 16 éves koromban dolgoztam egész nyáriszünetben" gratulálok, biztos jó volt a nyár, sok csaj, party, balaton, tengerpart, stb... Eltörtem volna a kezedet a lézerért (amit nem is használtam) normális vagy ember? Istenem a sok köcsög itt lóg az sg.-n. volt itt talán 2 normális ember... az egyik pl. Constantin79 neki úgy is válaszoltam, ahogy illik, sz.tem, de ti idejöttök, látjátok, hogy van itt egy kis "köcsög" aki élvezi a nyart, és még egy kis pénze is van, hogy ezt jobb formába tegye, akkó rögtön le kell szólni, mert szerintem kurva irigyek vagytok, már bocs... jah még mielőtt jönnek az üzik, hogy pénzem azé van, mert anyuci és apuci támogat, akkor elmondom, hogy anyucitól és apucitól kapok havonta komoly 2500 Ft-t nyáriszünetbe... erre suliidőben rájön 10e Ft kajapénz... a többi pénzt én csinálom. Jah igen én pénzt csinálok, és nem melózok 1000-rel mint egyesek... jah, hogy ezt így 16évesen véghez vittem, szerintem innentől kezdve már nem lehetek olyan hülye... tudjátok nem fogom leírni, hogy mit csinálok, de hogy havi 50-100 bejön, az olyan biztos, mint atom. Jah és 100°-ig legális!!!! ti meg dögöljetek meg havi 46e Ft-ért az árokásásból a tűző napon, mint nyárimunka... én nem vok robot, és tudom, hogy mit akarok kezdeni, magammal, mivel (szerencsére) szülők tudnak majd támogatni így biztosan normális "nyugati" életszinvonalat fogok elérni 24-25 éves koromra... Aztán most jöhet a fikázás, hogy mert a szülők... igen a szülők, segítek nekik, dolgozok odakint, ma is 5kor keltem 6ig xboxoztam 6-8ig MSN, utánna lenyírtam az egész kertben a füvet, majd az utcán is... utánna át havrhoz pár órára, fürdés és utánna go home, itthon szépen ásó, kapa majd talajrendezés a térkövezéshez... itt ugattok amikor semmmit se tudtok rólam, igen szar a magyar helyesírásom ez van... annyi minden szart kipróbáltam már hogy javítsak rajta de semmi... ez van, lesz rá plnzem, hogy vegyek fel titkárnőt, akinek majd diktálok.... Holnap befejez ásás, majd hoznom kell a salakot, utánna összepakolás fürdés, majd reggel 4-kor kelés, mert megyünk csajjal és haverokkal balcsira, és szeretnénk időben odaérni busszal. De ti csak ugassatok rólam továb... Good night