• FecaA
    #16
    A köszi mindenkinak a bíztatást, szerintem ha szünet előtt vonulunk be, mert "hogy mindenki elő tudjon pakolni, akkor szerintem nyugodtan mehet addig, amíg be sem csöngetnek.... én már akkor levettem a fülest, amikor beléptem a terembe, és már rég a kezembe volt a gép, hogy kikapcsoljam, csak közbe kellett segíteni havernak... jah, a magyar helyesírásom téleg, olyan amilyen, erről nem is vitatkozok, ezért megkövezhettek... #13 A lézeremet azért vették el, mert álítólag rávilágítottam valakire, utánna megkerestük a csajokat, akik ezt mondták, odavittük őket tanárhoz, hogy mondják megnekik, hogy nem mi voltunk, de "!!%% ránk... és még azt is megtudtuk, hogy ki volt valójában, de akkor is !%== rá... Demokrácia? ÉS mért törted volna el a kezemet, ha megkérdezhetem? Értem, egy zseblámpáért, már akasztás lett volna... LOL #14, nah arra a ki!%==!%tt PSP-re, csak laza fél évet gyűjtöttem... nem vok, gazdag, (nah jó most, hogy megy az üzlet + tom is én, így már van pénzem) csak el tom rakni a kajapénzem és nem enni semmit a büfében.... #15, rólad írhatnák sokmindent... az a legszebb, hogy a te szutykod már nem is tartozik teljesen a cikkhez, nekem a mobilom még a szünetbe is ki van kapcsolva, de ha elveszik, akkor engem meglőnek... És nem is a teló miatt ugatott... Grat a hsz.-edhez Tudod Cseh és Horvát ismerősökkel máshogy kicsit nehéz kapcsolatot tartani... GRAT MÉG1*!!!