10528995171446015691.jpg
  • Sceleton
    #571
    Mi van, ha Hironak, azért kellet visszajönnie, és szólnia Peternek, mert ennek így kellet lennie? S azért kell megmenteniük a pom pom lányt, mert így kell történnie.
    Szerintem így az egyszerűbb a rendezőknek. S így minden mehet tovább, nagyobb bonyodalom nélkül, de közben gondolkozhatunk azon, hogy mi lett volna, ha nem mentik meg a lányt. Illetve gondolkozhatunk különböző teóriákon, hogy miért kell megmenteni a lányt.
    Sylar –nak is több képessége van. Ez által sokkal „erősebb” mint mások. Mert mint eddig láttuk mindenkinek 1 képessége van. Így ha Peter minden mellette álló „mutáns” képességet képes használni, akkor sokkal erősebb lehet, mint Sylar. De ha csak egy ember képességeit tudja átvenni, akkor Sylar képességivel egyenrangú vele. Annyival gyengébb nála, hogy Sylar tisztában van a képességeivel. S így viszont már szükség van a többiekre is.
    Szerintem is hasonló képességekkel rendelkezik a Sylar, és Peter. Csak Sylar végleg szerzi meg a képességeket. S ezért kutatja fel őket.
    Az agymosó csávó pedig szerintem, csak emlékezetett töröl. Mert a zsarunak is megmaradt a képessége.