12300
10528995171446015691.jpg
  • icewolf
    #610
    Nem tudjátok mi a helyzet a feliratokkal? Már kint van az 1x6 is, de felirat még az 1x5-höz sem készült el...
  • icewolf
    #609
    de kezdje... ha más tudja használni, akkor tudjad te is.
  • Hunnenkoenig
    #608
    Ne kezdd mar te is...faszom...

    @Precision: Szerintem semmi jelentösege nincs. Csak dramaturgiai hataselem...
  • mukika
    #607
    [URL=http://youtube.com/watch?v=UWD7c9FBzVk]Heroes NBC Episode 7 "Nothing To Lose" Preview[/URL]
  • Szolnokboy
    #606
    valaki e07 promot plsssss
  • Cat #605
    a szenátorral és a rendőr csávóval nem foglalkoztak semmit - utóbbi épp elájult a boltban, előbbi meg már tudatosan repülget. És mindkettő ismeri a szemüvegest arcról.
  • Cat #604
    teis.
  • Cat #603
    van rendes spoiler tag, használd már azt.
  • Sephi
    #602
    Hogy halna mar meg....? Majd pont az egyik foszereplo fog meghalni a sorozat 6-odik reszeben...
  • precision
    #601
    Igen, az tuti hogy akkor jelenik meg, mikor a csaj átmegy durvába, azt én is megfigyeltem...de azt nem értem hogy ha Isaac festette, akkor ugye be volt cuccozva, így nem emlékezhetett rá, hogy oda ő festett valamit. Az sem lehet hogy frissen festette, mert tiszta volt (hacsak nem tanulta meg közben használni a képességét drog nélkül, de ez kizárt, azt megmutatták volna nekünk)...márpedig a festék elég könnyen lejött, friss festésnek nézett ki. Jó mind1 nem töröm rajta a fejem, lehet semmi jelentősége sincs.
  • Hunnenkoenig
    #600
    Egyszer harc közben mutattak a csajszi vallat a jellel. Nem tudom biztosan, de mintha akkor jelent volna meg rajta.

    Elöször azt hittem, hogy a ferje megkarmolta verekedes közben.
  • precision
    #599
    SPOILER !!!

    Jó volt ez a rész. Ami nekem még mindig b*ssza a csőröm az a cheerleader apuci...még most sem tudom sehogysem elképzelni, hogy a jó oldalon áll. A végén durva volt ahogy benyult a csajnak, vajon életben maradt e. A festő csávó a végén, mikor nézi a festményt a jekyl n hide csajsziról, ott mit csinál? Megnyálazza az újját és letöröl egy kis festéket? Mert megjelenik ott egy jel, és elég csodálkozva néz... ok biztos be volt szívva mikor festette, de akkor miért festette le azt a jelet? Vagy lehet hogy jelentéktelen jelenet volt és engem 'zavar' csak :)
  • Hunnenkoenig
    #598
    Olvass vissza
  • bauer15
    #597
    csá még új vagyok itt de nagyon állat sorozat és hova rakják föl elősszőr A MAGYAR feliratot ?
    és meik nap szokták?
  • Carti19
    #596
    6. rész megint a toppon volt :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén mikor Nikkibe lazán benyúl a pasija a mellkasán...eszembejutott a mátrix mikor neo élesztgette Trinityt...de ott csak zöld kódolással láthattuk...itt meg saját szemmel :D
  • Hunnenkoenig
    #595
    Kepre rakatt jobbgombbal. Load subtitle. Megadod neki a feliratot epp ami van, mindegy miylen formatumban es alarakja.

    ------------

    6. Resz szerintem nagyon ütös ismet. Francba, hogy megint egy hetet kell varni.

    Ez a sori a PB elsö evadjaval egy szinten van minimum.

    Hat szerintem meg nem lassan. Kiderült azert
























    SPOILER

    hogy az indiai "baratnöje" a szemüvegesnek dolgozik. Kiderült, hogy Nikki a ferjet akarja eltenni lab alol. Arrol nem is beszelve, hogy most kerdes, hogy eletben maradt-e.

    Hiro mostmar tudja mit kell tennie es össze fognak jönni, hiszen uton van NY fele.

    Mendez es Peter is tudjak mostmar nagy vonalakban, hogy mi a dörges.
    Az elsö ketsegek kezdenek oszlani.

  • Dunkey
    #594
    Indítottam egy fórumot, örülnék ha megnéznétek! :)

    -->
    http://heroesforum.extra.hu/index.php

    Gyertek, regeljetek, kattogjatok! :DDD
    Előre is köff.

    Kenny--Dunkey--redbond--Gábor :D
  • Lyan Kyj
    #593
    csak átnevezed srt-re és kész
  • bauer15
    #592
    hello az 5.részhez leszedtem a feliratot a hosszúpuskáról
    és mikor elindítom a filmet Bs Playerel nem teszi hozzá a feliratot és nem tudja megnyitni pedig ugyanazok a nevek hogyan tudnám Srt formátumba tenni a feliratot?
    kösz
  • North
    #591
    Azóta már megszereztem, de azért köszi.
  • Blur
    #590
    Az "Eyes" by Rogue Wave megy a 33. perctől és a www.myspace.com/roguewave cimen meghallgathatod.
  • Blur
    #589
    Milo Ventimiglia minden szerepében "jófiú" volt, jó sokan rajonganak érte, elég nagy fordulat lenne, ha rosszfiut játszana. Persze lehet hogy ez lesz, de szerintem nem. Inkább ő lesz a szuperhős.

    Megnéztem a 6. részt, sztem nem volt egy nagy szám. Tényleg nagyon lassan halad előre a sztori.
  • robotnyk
    #588
    hmm, de, mégiscsak zavaró. -fqm javasolt.
  • robotnyk
    #587
    csak belenéztem, mert ahogy látom van proper out of sync miatt notv-s helyett, de nem találtam zavarónak.
  • Sephi
    #586
    Nakem is!
  • Hunnenkoenig
    #585
    Kint van a 6. resz. Mar jön is lefele!
  • Kanál
    #584
    tv.com
    de ha már itt tartunk főcím ost-ról van valami infoja valakinek?
  • North
    #583
    Köszi. És ezt hol találtad? Én csak az nbc honlapján próbálkoztam.
  • Kanál
    #582
    Music Featured In This Episode:
    1. "Mustang Sally" by Wilson Pickett
    2. "Eyes" by Rogue Wave
    3. "I Want It That Way" by Backstreet Boys
    4. When Hiro was being thrown out of the pub after teleporting himself into the ladies room, the music being played is from a Japanese rock duo, is "That's The Way It Is (Kore Ga Watashi No Ikirumichi)" by Puffy (aka Puffy AmiYumi)
  • North
    #581
    Valaki meg tudja mondani ki az előadója és mi a szám címe annak a zenének, ami még az első részben szólt kb 33:00-tól amikor a napfogyatkozást mutatták?
  • Monoton
    #580
    hát ezt meg honnan veszed ? O_o
  • Blur
    #579
    Peter azért se lehet sylar mert szerintem petert játszó szinész csak ugy vállalhatta a szerepet, ha jófiú lesz.
  • Cat #578
    xmenben hozzá kellett érnie Vadócnak hogy átvegye a képességet + ezzel kiütötte azt, akit leszívott (meg mellesleg komoly pszichiátriai kezelések kellenének neki, annyira megviseli).
  • Sephi
    #577
    Nos akar a Lost-nak , ennek is megvan a full tortenete amit adagolva kapunk. Ez benne a szep. Velemenyem szerint ugyanugy mint a Lost-nak , amikor ennek vege lesz akkor mindent tisztan latunk majd :D
  • Rio81
    #576
    Egyébként Sean Bean-re visszatérve... az utóbbi filmjeiben szinte kivétel nélkül jófiút játszott, akár fő- vagy mellékszerepben... számomra az ő feltűnése lesz azt hiszem a legizgalmasabb... Na meg persze ha kiderül a szemüveges fickó motívációja...
  • goger
    #575
    mopst nemtom írta-e vki de szerintem a Peter csak addig veszi át mások képességét amíg a közelben van. az xme-ben is volt egy iylen figura anno. sztem arról mintázták ezt is.
    nekem most még nagyon bejön a sorozat , de az a véleményem hogy később nagyon idétlen lesz és hülyeség :S vmiért ez a véleményem , öööö... nem kérek iylen megjegyzéseket hogy majd akkor nem kell nézni, nem is fogom.
  • ProGabe #574
    én nem is beszéltem róla úgy,nem írtam ezt a hszben,igaz az ellenkezőjét sem,de ez most tökmind1 :)

    Sceleton:hát tényleg lehet hogy Sylarnek és Peternek ugyanaz a képessége,azzal az "apró" különbséggel hogy Sylarnek ölnie kell érte,bár lehet hogy ha Peter is megölné őket és meg szerezné az agyukat akkor ő is véglegesen használhatná?persze lehet hogy Sylar csak azért teszi ezt mert ez által marad életben,vagy marad meg az ereje és semmi köze ahhoz hogy milyen ereje(i) van(nak)
  • Sceleton
    #573
    Igaz. Biztos nem azért rabolták el, hogy rákössék a gépre, és töröljék a memóriáját. :)
  • Cat #572
    kérdés hogy a zsarut minek rabolták akkor el... mert hogy rákötnek egy EKGt, és megvizsgálják, ez nekem elég kevéske.
  • Sceleton
    #571
    Mi van, ha Hironak, azért kellet visszajönnie, és szólnia Peternek, mert ennek így kellet lennie? S azért kell megmenteniük a pom pom lányt, mert így kell történnie.
    Szerintem így az egyszerűbb a rendezőknek. S így minden mehet tovább, nagyobb bonyodalom nélkül, de közben gondolkozhatunk azon, hogy mi lett volna, ha nem mentik meg a lányt. Illetve gondolkozhatunk különböző teóriákon, hogy miért kell megmenteni a lányt.
    Sylar –nak is több képessége van. Ez által sokkal „erősebb” mint mások. Mert mint eddig láttuk mindenkinek 1 képessége van. Így ha Peter minden mellette álló „mutáns” képességet képes használni, akkor sokkal erősebb lehet, mint Sylar. De ha csak egy ember képességeit tudja átvenni, akkor Sylar képességivel egyenrangú vele. Annyival gyengébb nála, hogy Sylar tisztában van a képességeivel. S így viszont már szükség van a többiekre is.
    Szerintem is hasonló képességekkel rendelkezik a Sylar, és Peter. Csak Sylar végleg szerzi meg a képességeket. S ezért kutatja fel őket.
    Az agymosó csávó pedig szerintem, csak emlékezetett töröl. Mert a zsarunak is megmaradt a képessége.