Billentyűzet figyelő program, minden amit tudni kell róla.
  • gcsomesz
    #100
    daxan: Igen kipróbáltam.Elég jó bár 1xer kifagyott.Szerintem eléggé használható darab.Ajánlani tudom.

    homeless:
    "Ha a tulaj/főnök/rendszergazda vagy akármelyik mezei alkalmazott keyloggert rak a gépekre akkor le is csukhatják érte."
    És ugyan már ezt honnan gondolod.A saját gépemre azt telepítek amit akarok, ami nem warez vagy egyébb illegálisan beszerzett dolog.Amugy a kerettörténeteim lehet hogy viccesek, de van egy olyan mondás talán hallottál is róla, hogy a legjobb védekezés a támadás.Illetve nem is olyan rég volt egy program, azt hiszem bluefrog ami pont a spam levelek gazdáival vette (volna), fel a harcot, egy ugyan azzal a módszerrel, mint amivel a spam küldő.Vagyis a kapott spam mailt azonnal továbbítja a
    küldőnek és még hozzá csatol vagy 2000 másikat.Elég hatásos kis programocska (volt), csak sajna sok ellenzője volt.De a te kedvedért add meg a címedet és feliratlak a csajnak a levelező listájára ha a "szerencsesütis" és a "ha nem küldöd tovább meghalsz" témájú leveleket kedveled.
    zserrbo:
    "Hivatalosan ők se csinálhatják."
    Hivatalosan!