MINIMUM SM 3.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 6XXX vagy ATI X1XXX)
  • Gando
    #826
    amugy meglett a runtime oka de sajna amugysem tudok tovább jutni a szaggatás miatt mert a heli szaggat és lelő mielőtt becéloznám és elsütném a rakétát :S

    amugy szerintem a hangok télleg kicsit érdekesek de a szinkron az nagyon jó :D a grafika bárki bármit mond az nekem gyönyörű és ha ronda lenne akkor sem zavarna szal mind1 :D az irányítással nekem semmi bajom sincs, a hangulat az télleg odavág, én teljesen átéreztem Kane dühét amikor a dömperes pályán szétverte a pali fejét az ásóval, a földön való haldokláskor beugró emlékek és hangok nagyon jó ötlet volt sztem ez is hangulatossá teszi, sztem a leges legrosszabb a játékban hogy minden ellenség szinte csak téged lő nekem az agyamra megy... a helikopter csak engem lő hiába vannak ott a társaim hozzájuk se nyúl. De ettől eltekintve szerintem istentelenül jó játék ,,Lynch what are you doing??? FUCK!!! DONT KILL THE FUCKING HOSTAGES" ,,Sorry Kane but this mask is really hot..." - ezen besírtam :D