959

MINIMUM SM 3.0-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 6XXX vagy ATI X1XXX)
  • jerome
    #839
    Sziasztok
    multiban sikerült valakinek elindítania a játékot?
    én sajnos bénázok vele. Windows live-val szarakodom. letudná valaki írni hogy is kell?

    köszi
  • hykao #838
    úgy, hogy nem mész el a helikopterrel...
  • Janoooo
    #837
    Hali!
    Most vittem végig a Kane & Lynch Dead Men -t.
    Jó játék volt.
    A 15. pályán volt olyan gondom, h a repülőgép (szemben nézve) bal motorját nem tudtam kilőni, akármennyit lőttem bele, csak füstölt, nem akart kigyulladni. Újrakezdtem a pályát, az elejétől és akkor már simán, csak pár lövés volt és kigyulladt.
    A youtobe -n fenn van minden pálya végigjátszása.
    Ott láttam, h van 16. pálya is. Az hogy jön be? Nálam a 15 után vége lett.
  • tazis
    #836
    Hy! Tudna valaki segíteni? Olyan problémám volna, hogy a játék közben nincs a szereplőknek beszédhangjuk és zene sincs egyáltalán a játék alatt.
  • Narxis
    #835
    Ja ez kell, nekem magától felrakta. Live májkroszoftos buziság.
  • Gando
    #834
    jah hogy nem volt feltelepítve ez? :D ez rajta van a játék lemezén is, csak nem gondoltam rá mert nálam nem ez volt a hiba
  • Gyocsika
    #833
    Üdv újra én vagyok!

    Külföldi oldalakat olvasva rátaláltam egy nagyon jó dologra. Eddig bármit is csináltam a játék nem indult el, de letöltöttem EZT , feltelepítettem , és láss csodát, nincs runtime error semmi, a game pedig tökéletesen fut, mindenkinek ajánlom , akinek eddig nem indult!!!!
  • Gando
    #832
    ezért mondtam hogy relatív... valami program valszeg bekavar de nem tudom hogy melyik :S bocsi

  • Gyocsika
    #831
    Nekem csak az alap windows tűzfal van. :S
  • Gando
    #830
    akkor ez elég relatív mert nálam egy újonnan telepített tűzfal okozta, amint eltünt a tűzfal megjavult
  • Gyocsika
    #829
    A Runtime okát elmondanád , nekem megvan a game de nemtok vele játszani, még nem tudtam elindítani. Légyszi segíts!

    Előre is köszi!
  • Gando
    #828
    ha temondod :D de télleg odavágott :D
  • Prince23
    #827
    Hát még mikor megyünk a diszkóba, az kurva nagy feelinges volt, mintha a Collateralt néztem volna :D
  • Gando
    #826
    amugy meglett a runtime oka de sajna amugysem tudok tovább jutni a szaggatás miatt mert a heli szaggat és lelő mielőtt becéloznám és elsütném a rakétát :S

    amugy szerintem a hangok télleg kicsit érdekesek de a szinkron az nagyon jó :D a grafika bárki bármit mond az nekem gyönyörű és ha ronda lenne akkor sem zavarna szal mind1 :D az irányítással nekem semmi bajom sincs, a hangulat az télleg odavág, én teljesen átéreztem Kane dühét amikor a dömperes pályán szétverte a pali fejét az ásóval, a földön való haldokláskor beugró emlékek és hangok nagyon jó ötlet volt sztem ez is hangulatossá teszi, sztem a leges legrosszabb a játékban hogy minden ellenség szinte csak téged lő nekem az agyamra megy... a helikopter csak engem lő hiába vannak ott a társaim hozzájuk se nyúl. De ettől eltekintve szerintem istentelenül jó játék ,,Lynch what are you doing??? FUCK!!! DONT KILL THE FUCKING HOSTAGES" ,,Sorry Kane but this mask is really hot..." - ezen besírtam :D
  • Narxis
    #825
    Állítólag sürgették a fejlesztőket és ezért lett ilyen. :( Nekem is tetszett, főleg, hogy másodjára vettem elő a gamét.
  • Prince23
    #824
    Ja, már megoldottam.
    Végig is vittem, nos akkor egy ksi véleményt is írok róla:
    Szerintem minden idők legjobb filmszerű pc játéka, annak ellenére, h a csőlátás itt is minősül, de ez nem megy kárára a játéknak. A grafika szép, bár nem egy cod4 vagy crysis szintű, de 2007-ben igenis elfogadható kategóriában volt szvsz. A történet zseniálisan filmszerű, persze a szinapszis, a befejezés annyira nem jött be, sztem rosszul zárták le a történetet. A karakterek jók. Most jön a negativum: mégpedig a hangok és a néholi rosszul optimalizálatlansága. Mind2 förtelmesen rossz kategóriában van, és így ezért számomra nem lett tökéletes játék minőségű. Egyrészt a rossz és túlságosan monoton befejezés miatt, másrészt a hangok és a néholi optimalizálatlansága miatt (8800 GT). Itt elbukott a játék, h maximális pontot adjak rá összesitésben.
    Grafika: 7.8
    Hangok/zene: 7
    Hangulat: 10*
    Küldetés felépítés: 9.5
    Irányíthatóság/játszhatóság: 9.8

    Az év meglepetés játéka, még ennek (hangok) ellenére is!
  • Gando
    #823
    puskával lekell szedni az összes csókát a kapun túl is és a 3 as gombal odaküldeni carlost

  • Narxis
    #822
    Nektek se működnek a 100%-os mentések? Szerettem volna nosztalgiázni egy kicsit azokon a pályákon amik tetszettek, pl. a kocsis üldözéses, ez a táboros stb. de mindig új mentést akar csinálni, hiába másolom a megfelelő helyre. :(
  • Prince23
    #821
    Itt mit kell csinálni? Carlos mindig visszahív, h rendezzem el valamit... nem tudok tovább menni a katonai létesitményhez...
  • Prince23
    #820
    No, rávilágitott a video, thx

    Most itt tartok: Birds eye view
  • Gando
    #819
    hát kilehet lőni de ha nem akarsz nem foglalkozol vele csak akkor megfogja nehezíteni a dolgodat. Amugy van az a tér ahol jön a heli nah annak a jobb oldalán van egy hely ahova fel lehet menni és rakéták is vannak onnan viszonylag simán kilehet lőni, talán még videót is tudok mutatni

    Eza
  • Prince23
    #818
    Lehet nem is kell a helit lőni, hanem előre rusholni, és csak a katonákkal foglakozni...
    ?
  • Gando
    #817
    én is itt tartok.. amugy nálam már füstölt erősen a heli de belehaltam az adrenalin mérgezésbe :D túl sokat kaptam :D
  • Prince23
    #816
    Hm, ez meglepő emberek! Most tettem fel, és megmaradtak a játék állás mentései! Pedig akkor mindent töröltem. na mindegy. Szal elakadtam. Havannában vagyok Freedom fighters felvonás címmel. és nagyon nehéz a továbbjutás az estate-be, gondolom a központba. Mellesleg egy orosz helikopter is köröz a fejem felett, rakétavetővel meg mindig mellé megy, mg-vel pedig alig tudom sebezni a koptert.
  • Narxis
    #815
    Jaja, jó kis game ez.
  • Prince23
    #814
    No, a cikk elolvasása közben kedvet kaptam a felinstalálásához. Én is hozzá kezdek e nagyszerű játékhoz. Asszem valahol Kubában vagy hol hagytam abba, mert muszáj volt letöröljem a hely érdekében:D Most úgyse jön ki jó játékok egy jó darabig :D
    Minnyá hozzá is fogok a telepitéshez :)
    remélem játszotok még rajta...
  • Balumann
    #813
    Oda kell osonni és váratlanül megölni, utána meg bemenni gyorsan és ott elintézni még 1 őrt ha jól emlékszem. Vagy valami ilyesmi volt. Nekem 2. próbára sikerült.
  • Gando
    #812
    hát átmászol a falon, odafutsz az őrhöz és E-betüvel leteríted aztán bent van még 1 őr aztis ugyan igy de sprinteljél mert lőni fog és az nem jó :D
  • TomDantes
    #811
    Nem tudom én vagyok-e ilyen béna, de már a harmadik pályán megakadtam.

    Mit kéne csinálni? Van egy parkoló, egy őr meg egy bank ahová be kéne jutni ha jól sejtem. Az őr viszont midnig észre vesz és game over. Pedig próbáltam hogy oda lopózok hozzá, és csendben ölöm meg...de akkr is game over. És nem is lehet sehová másfelé menni.

    Képtelen vagyok rá jönni, hogy mi van itt.
  • Gando
    #810
    hát ez vicces mostmeg elindul... pedig mostse értem hozzá egy ujjal se
  • Gando
    #809
    majd oda dobom nekik az explorer ikonját figyelem elterelésnek
  • dronkZero
    #808
    "Csak azt nem értem hogy tegnap meg tegnap előtt ment akkor ma miért nem."

    Adj enni valami mást is a vírusaidnak, akkor talán a K&L-t békén hagyják... :P
  • Gando
    #807
    Igen próbáltam már :S de ez csak a launchert cseréli nekem meg a kaneandlynch.exe vel van bajom... és már nem valószínü hogy müködni fog. Kezdem elveszteni a hidegvéremet :D Csak azt nem értem hogy tegnap meg tegnap előtt ment akkor ma miért nem.
  • Narxis
    #806
    Próbáld ezzel.
  • Gando
    #805
    hát próbáltam új exe vel is de cseszik elindulni :S
  • Gando
    #804
    nem megoldottam :D rámásoltam a kaneandlynch.exe-re a demo exe-jét és elindul csak az a baj hogy a demó pályáit engedi benyomni :D
    tehát megköszönném ha egy kaneandlynch.exe-vel megdobna valaki :D
  • Narxis
    #803
    Tönkrement a windowsod?
  • Gando
    #802
    kész feladom elegem van... most meg kidobál azzal hogy hibát észlel és leáll aztán meg ilyen Runtime C++ os hibaüzit is kiir. Eddig nem csinálta ma meg mikor elinditanám hiba üzi.
  • Gando
    #801
    igaz nincs sok pályán ez a szaggatás de nagyon zavaró tud lenni hogy egyszer csak megáll a kép és megy a diavetítés... szal kényelmetlen :S plusz még most fog jönni a dzsungel ugyhogy nem tom mivár még rám :D de nemsokára kiderül
  • Gando
    #800
    hát minimum alatti: 3ghz proci (3ghz az 3ghz mind1 hogy milyen, meg fingom sincs :D) ööö ati 9600pro 1.5 g ram... de nem mindenhol szaggat hanem általában nagyon szépen akadásmentesen megy csak mondjuk van az Impact nevezetü pálya ahol az ebédlőből kifele nézek a donut shop fele akkor rohadt mód beszaggat ilyen 2-5 másodperc/képkockára de ha máshova nézek akkor okés... és igazábol ez nem is gépizzasztó szaggatás mert nem szenved a gép még csak nem is melegszik hanem egyszerüen akad... És nem is a megjelenítendő tárgyak miatt szaggat mert pl. a Tokyo Streets pályán megsem nyikkan ott pedig vannak karakterek és autók is rendesen

    Mondjuk szerintem már mind1 mert a Freedom Fighters pályán tartok tehát nem sok van hátra de ha megoldódna a szaggatás akkor még 1xer végig vinném mert fincsi kis játék ez :D