• Su0my
    #14
    Hú, az a 32 mag kis helyen, meg egyáltalán ezek az egyre kisebb méretek, eléggé bizonytalanná teszik ám az egészet, ilyen kis méretekben elképzelhető simán, hogy nem arra halad az áram, amerre gondoljuk, hanem véletlenül ooops átugrik a másik irányba, mert olyan tökmagnyyi a távolsaág... Szóval thx még több kampec dolores, nekem 1.6-os 512 MB-s, GeForce 1 (!!)-es gépem van, talán év végén veszek egy új laptopot, mret 1etemre kell, de Pokernek, WoW-nak és CS1.6-nak ez is megfelel... Egy akadás nem sok, annyi nem volt még nekem... Szóval jó lehet játékosoknak(vagy mimnt lntebb írták nem otthoni felhasználóknak) fontos, de hát ez megint csak a jól dübörgő marketing csodagyermeke->új, vedd, jobb, még újabb, vedd, még jobb stb

    Valaki mondta lejebb, hogy nem hiszi, hogy 4 év múlva ez kéne: kérdem én, 2002-ben gondoltál volna arra, hogy ma milyen dolgok lesznek?? A legérdekesebb korban élünk, a tudomány fejlődésének (eddigi) aranykorában és tényleg, napról napra elképzelhető bármilyen felfedezés. Eszméletlen, milyen ütemben folynak ezek a dolgok