• Simaji
    #44
    Hi!

    Miért írják le egy csomóan ezt a filmet? Nekem nagyon tetszett! Szerintem nagyon jó. A DreamWorks-ös ök megint nagyot alkottak. Nem tudom miért írnak ilyen hozzászólásokat. Azt pedig, hogy a dragonball szánalmas. Hát inkább nem mondok rá semmit. Annak idelyén rengeteget néztem. Ha volt valami amit a TV be néztem akkor az az volt. Amúgy is mindíg a Pixar és a DreamWorks versenyeznek egymással. Ha választani kéne, hogy melyiknek a filmjét nézzem meg akkor inkább a DreamWorks öt választanám. Azrintem ezt a filmet nyugodtan meg lehet nézni többször is egymás után. Nem hiszem, hogy bárkinek is ártana. Az a bajom, hogy mindíg bele akarnak magyarázni egy kis erkölcsöt a filmekbe. Pedig nem kéne! Nem is az alkotók rakják bele. Hanem mások akarják belemagyarázni. Ezt a filmet nem kell komyolan venni. Pontosan azért készült, hogy szórakoztasson. Úgy kell megnézni és nem úgy, hogy közben arra gondolunk, hogy mit is akartak most mondani bizonyos dolgokkal. Pl.:A sövény meg ilyenek. Ezek nem akarnak semmit sem jelenteni szerintem csak a történet szempotjából lényeges. A cím is ezt mutatja. Az, hogy lopnak az emberektől az meg nem arra értendő, hogy ha nekem kell valami akkor odamegyek és elveszem. Nem. Ha gyerek tudja, hogy nem szabad akkor nem fogja csinálni. Ez csak azt motatja be, hogy az emberek milyenek. Hogy ők hogy élnek és hogy az erdelyi állatok hogy élnek. Egyébként is még örültem is neki, hogy attól a nőtől loptak. Kibírhatatlan egy nőszemély. Egyébként ha már mindenáron célokat keresünk, mármint arra, hogy miért készülehett ez a film akkor érdemes abba bele gondolni, hogy hogyan élnek az állatok körülöttünk. Jó itt nem fog betörni a lakásba bármilyen állat mint pl Amerikába. De pl ha látunk egy kóbor kutyát akkor mit csinálunk? Elkerüljük. Jó nem mindenki de azért sokan elkerülik. De pl adhatnának neki valamit enni. Ő valyon hogy él meg? Na erre kéne gondolni. Persze ez csak az én véleményem. Ezzel nem kötelezek senkit semmire! Csak ezt le szerettem volna írni. Ha valakit zavar akkor nyugodtan töröltesse. Ennyi lenne.

    Bye!