• Probatbicol
    #275
    Igen ez így van, oszlopot bármikor válthatsz, de a skill deck fordulása automatikus. Tehát egy adott pillanatban annyi skill közül választhatsz ahány oszloppal rendelkezel.
    Ha egy oszlopon belül akarod a skilleket használni nem is kell kattintgatni, csak a bal egérgombot lenyomva tartani.
    Mivel a skillek jelentős hatással vannak egymásra, már az is egy jó kis logikai játék, hogy hatásosan elrendezd őket a decken.

    Az armorokról: itt semmilyen értékük nincs, tehát még a magasabb szintűek sem erősebbek. Vannak 30, 40-es karakterek lvl 1-es cuccokban. Ez az egyik újítása a spellbornnak, hogy nem az a menő aki minél jobb cuccokat tud összeharácsolni magának, hanem aki ügyesebben játszik.
    Egyedüli erősítés a sigilekkel lehetséges, ezeket a páncélokban lévő slot-okba lehet helyezni és akkor valamilyen plusz tulajdonságot adnak. De még ez is úgy van megcsinálva, hogy ha valamibe beleraksz egy sigilt és közben megtetszik egy másik ruhadarab pusztán a kinézete miatt, akkor simán kiszeded a sigilt a régi cuccból és átrakod a másikba.