• miilann04
    #1459
    kedden jön a bl meccs. sajnos nem állunk valami jól sérültek terén. gareth bale biztosan nem játszik. :(
    további biztos hiányzók: king, kaboul, huddlestone.
    kérdéses: van der vaart, modric.
    nem valami fényes. szerencsére kranjcarnak most nagyon jól megy, remélem megint betalál. lennon kell a kezdőbe, a legfontosabb, hogy gyors, de egyébként is jó formában van. továbbá a tegnapi kezdőhöz képest remélem pavlyuchenko helyett crouch kezd.
    idegenbe lesz az odavágó, egy 2-3 gólos döntetlennel kiegyeznék, de ha nyerünk akkor se sértődök meg. :)
    sorsoláskor még nem bántam hogy a milant kaptuk, viszonylag könnyű továbbjutásnak tűnt, viszont azóta feljavult a játékuk és jó formába vannak. a bajnokságba 8 meccse veretlenek, főleg ibra, robinho, cassano hármasnak megy jól, bár ha jól tudom cassano nem játszhat a bl-ben (ha igaz, van bommel és emmanuelson se). pato is elégg veszélyes, ha egészséges. szal gólerősek, nekünk meg nem vmi acélos a védelmünk, bár annyira talán az övék se, ezért sztem reális is lehet egy többgólos x. bár az utóbbi két meccset hátrányból húztuk be, nem nekünk kéne az első gólt kapni.

    visszavágó március 9-én, hazai pályán, sima win. 8)