2192

  • LasDen #1497
    ez nem igaz....annyira bírom pedig...nagyon sajnálom....ez így nem fog menni...ilyen lábbal már nem fog tudni játszani....visszakéne vonulnia, mert ez így csak szenvedés....és valószínű ő is tudja, hogy mi a helyzet....
  • miilann04
    #1496
    Továbbra is rájár a rúd Jonathan Woodgate-re. A Tottenham Hotspur védője 15 hónapnyi kényszerszünet után tért vissza a pályára a Milan elleni idegenbeli BL-mérkőzésen – amelyet 1–0-ra a Spurs nyert meg –, ám a találkozó utáni vizsgálatok a bal lábában izomhúzódást állapítottak meg. Még kérdéses, mennyit kell kihagynia.

    @nso

    kész, vége. adjuk el. már ha van még egyáltalán olyan balfasz csapat, amelyik örömmel fizeti hónapokon át a kórházi számlákat utána.
    amugy fasza játékosnak tartom, de ezt így a pl-ben meg a bl-ben nem lehet. azért remélem felgyógyul és legalabb egy félszezont letud hozni egyhuzamban sérülés nélkül.
  • LasDen #1495
    ezen röhögtem ez kész...:D
    "Flamini kezdte, aki - az ellenfél térfelén - úgy csúszott rá Corlukára, hogy Mátyus 'dirty tackle' János elismerően bólogatott a tévé előtt. "
  • LasDen #1494
    Gattuso milyen kis törpe Crouch mellett...:D
    Woody meg az utolsón teljes nyugalommal sétál le, míg Gattuso örjöngve felakar darabolni mindenkit...:D
  • miilann04
    #1493
    tegnapi meccs képekben:










  • vili 27
    #1492
    abszolút egyetértek.

    apropó. ma volt egy tárgyalásom, és kötöttünk is üzletet egy szimpatikus öreggel. természetesen ma spurs mezben villogok az irodában. a lényeg hogy rátértünk a focira, és nagyon képben volt az öreg a tottenham-mel kapcsolatban. azt mondta szerez jegyeket majd nekem, van kint ismerőse a klub tagok közt :))))

    remélem jösz !!! :) rockyynhoora is számítok :)
  • miilann04
    #1491
    feldolgozzuk az infokat. :D jó hosszú 10+4 perc volt az a végén. :D viszont nagyon szépen tudtuk járatni/tartani a labdát.
    fasza meccs volt sztem, bár eléggé átment vagdalkozósba, első félidőbe meglehetett volna a vezetés, bár így legalabb kevés időt hagytunk az egyenlítésre :p
    második félidőbe már nagyon nyomott a milan, de jól működött a védelem. dawson eddigi legjobb meccsét hozta tegnap, és végre gomes is úgy bravúrozott hogy utána nem kapott egy potyát. :) crouch meg a legnagyobb király.
    lennonra játszhattunk volna többet, mert ahányszor hozzá került a labda általában megoldotta valahogy, hogy betudja adni, a sebességét meg nem kell részleteznem. ha a visszavágón másik szélen egy egészséges bale, középen meg egy egészséges vdv lesz, hazai pályán sztem sima 2 gólos győzelem. csak aztán nehogy legyen vmi meglepetés..
    tegnapi milan meg.. hozták a szokásos olasz focit, többet nem is kell erről mondani..

    #1488: 'Azért érdemes lenne benézni a Milan topikba, a szurkolóitok mit leműveltek...'
    nem vagyok milan szurkoló, minek mennék oda? másoknak is talán így kéne fórumoznia. mindenesetre a mi szurkolóink ebbe a topikba vannak, legalabbis nem tudom hogy azok közül, akik ide folyamatosan írnak hányan mentek át oda, de sztem nem sokan.
    gattusot meg én teljesen elfogadom, csak akkor az első ilyennél kapja meg szépen a piros lapját és menjen zuhanyozni, mert tegnap vagy 3szor ki lehetett volna állítani.
    crouchot felesleges ebbe belevonni, mert gattuso nem csak ellen játszik így, meg amugyis, ha felrúgnak 3szor meg beletenyerelnek a képedbe akkor nyilvan visszaszólsz valamit, szal nehogymár még croucht hozd ki hibásnak az esetből mert lehidalok. :)
    remélem megkapja az n+1 meccses eltiltását, ahol n>5.
  • vili 27
    #1490
    Rockynhooo, Miilann04 hol a manóba vagytok ??????? :)
  • vili 27
    #1489
    Bármi is volt, Gattuso minimum 1éves eltiltást érdemelne. Bl.-ben ilyet nem lehet hagyni. Ez nem borsodi liga.

    SZÉP VOLT FIÚK !!!!!!!!!!!!!!!
    TOTTENHAM HOTSPUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szucsy89
    #1488
    Grat nektek! Azért érdemes lenne benézni a Milan topikba, a szurkolóitok mit leműveltek... Gattusot meg lehet szidni (én is elítélem amit ma csinált a pályán), de el kell fogadni, hogy Ő egy ilyen vérmérsékletű játékos, és lehetett látni, hogy Crouch egész meccsen baszogatta, szóban is tuti, meg amúgy is... szóval Milanos szemmel nekem meg Crouch nem szimpi, az ilyen undorító meg féreg jelzőket meg nem biztos hogy kéne használni...
  • LasDen #1487

    Gomes
    8.0
    Hardly tested in the first-half except for a cross by Abate which he plucked out of the air. Produced two stunning saves in the second half to deny Yepes what looked like certain goals.

    Benoit Assou-Ekotto
    7.5
    Subdued going forward but his primary job was to defend as Tottenham looked to stay tight. Worked well in tandem with Pienaar and did not give Milan a sniff down his side of the field.

    William Gallas
    7.5
    Hardly tested in the first-half as Milan struggled to get a grip on the game. Alongside Dawson the Frenchman was composed and he used his experience to help Tottenham claim the clean sheet.

    Michael Dawson
    8.0
    The Tottenham captain was assured in defence and cleared everything that came his way. Not the testing evening he probably expected but he kept his concentration along with all his teammates. Produced a great block in the dying seconds to deny Robinho.

    Vedran Corluka
    7.5
    Solid performance in defence from the Croatian and when in possession he was quick to find Crouch with long range passes. His evening was cut short after being on the receiving end of Flamini's awful two footed challenge.

    Steven Pienaar
    7.5
    Preferred on the left to in form Niko Kranjcar and did the job Harry Redknapp asked him to do. Tracked back well to help out Assou-Ekotto to provide excellent defensive cover. Did not have the impact going forward he would have liked bt worked hard with and without the ball for his side. Replaced by Kranjcar.

    Sandro
    7.5
    Assured performance from the Brazilian. he is starting to show everyone why Harry Redknapp did his utmost to bring him to White Hart Lane. Always willing to receive the ball and passed the ball efficiently to get his side moving forward. Also shielded his defence well alongfide Palacios.

    Wilson Palacios
    7.5
    Was nuisance to Milan's midfielders all night. He closed down Milan's midfielders and forwards quickly. Shielded the defence superbly. Given more to think about when Pato came on at half-time but stayed in position and broke up play.

    Aaron Lennon(Top of the Match)
    9.0
    Very lively performance on the right from the England winger. He terrorised Antonini with his pace and got past him at nearly every attempt. Tottenham's number seven reminded everyone of the talents he posses with his run from the half-way line and used his pace to beat Yepes. He then had the composure to roll the ball to Crouch for Tottenham's goal.

    Rafael Van der Vaart
    8.0
    Tottenham looked to get their Dutch play maker on the ball at every opportunity and when he got the opportunity on the ball he did not disappoint. He showed some magical skills in the first-half and was always a threat with his vision and first time passing. Threatened the replacement goalkeeper with a couple of long range efforts and a delicate chip which had the keeper beaten all ends up and only just sailed past the post. Replaced by Luka Modric after 62 minutes.

    Peter Crouch
    8.5
    Was Tottenham's main target when they won the ball. The England striker looked to pull away to the far post at every opportunity and one his fair share of balls in the air. He was a constant problem for the Milan defenders with his height. Looked a touch isolated when Milan managed to stop Tottenham's crosses into the box but proved an awkward customer for the Italian side all evening. Run himself into the ground for the Tottenham cause and was rewarded with the vital goal.

     Substitutions
    Jonathan Woodgate
    6.5
    Brought on for his first taste of first-team action as a second-half replacement for the injured Corluka. Made one important block on a shot from Robinho.

    Niko Kranjcar
    6.0
    Given 15 minutes to try and break the deadlock and Spurs did manage to get the goal they so craved while he was on the field, but this time he wasn't involved.

    Luka Modric
    6.5
    Struggled to get into the game after being out for the past two weeks with injury but will be better for the 30 minutes on the field. Will be a key past of Tottenham's plans in the second leg.
  • Cabell
    #1486
    Grat a győzelemhez, nagyon-nagyon örülök:)

    Gattuso 1 szar alak, Flamini csak picit az
  • Tyler1
    #1485
    grat, szép győzelem volt, meg izgalmas meccs. Gattuso meg egy igazi szar ember...
  • LasCar16
    #1484
    grat a győzelemhez remélem jó lesz a visszavágó.

    nincs még ez lefutva nemsokára talán visszatér pár ember a kpályánkra és akkor mi is rendezettebben állhatunk fel, de azért sokan szégyeljék magukat a viselkedésük miatt amit a Milan topikban produkáltak
  • LasDen #1483
    kurva ibra...megbaszta...hháháhááháhá...:D
  • LasDen #1482
    tőle sokaknak...:D hogy nem tudna má visszavonulni....:D
  • Mor3llo
    #1481
    Ne is mondd, gyomoridegem volt mindig, mikor a Bayern ellen játszott Inzaghi...
  • LasDen #1480
    még jó hogy nincs a les király a milannal mert az most biztos betalálna még....
  • Mor3llo
    #1479
    Ez igen, ezt hívják kontrának:D
    Nem akarok leírni senkit, de szerintem ezzel eldőlt, főleg tekintve azt, hogy a visszavágón kik lesznek nálatok a visszatérők...
  • LasDen #1478
    a gól megvan....:D
  • Spice1
    #1477
    GOOOOooOOoooOOoOL!!!!!!!
  • LasDen #1476
    woody a szélen??? az érdekes lesz.....
  • LasDen #1475
    ez így akár 0-0 is lehet...Crouch csak szenved ott elöl....viszont Palacios meg nagyon oda teszi magát...vagy Sandroval jól elosztják a feladatokat.....
  • Cabell
    #1474
    Bale-el amúgy mi a helyzet? Visszavágón már játszhat?
  • Cabell
    #1473
    Eddig faszák vagytok, csak nemkéne beleszaladni valami közepesen lassú Milan kontrába.
  • miilann04
    #1472
    pienaar helyett igazán kezdhetett volna kranjcar.
  • Spice1
    #1471
    GO TOTTENHAM!LEFOGJÁK HOZNI A SRÁCOK EGY "MILÁN" ELLEN:D
  • Tyler1
    #1470
    nyergyetek ámma :P
  • miilann04
    #1469
    protipp: 2-2
  • Darthmushroom
    #1468
    hát most bizonyítja h csereként néha azért érdemelne helyet.
  • miilann04
    #1467
    valóban sérült is volt, de ha mindenki egészséges a csapatban, akkor van nála jobb, ezért nem kap annyi lehetőséget.
    ma szerintem tuti kezdő lesz.
  • Darthmushroom
    #1466
    kíváncsi vagyok ma kap e lehetőséget kranjcar, tudom h sokat volt sérült idén de akkor is nagyon kevés lehetőséget kapott a képességeihez képest.
  • vili 27
    #1465
    Remélem mindenki a csapattal lesz ma lélekben. Én haverokkal nézem majd a meccset, nem lesz internet elérhetőség, szóval nem tudok itt lenni.
    Gólokat kell lőni !!!!!!!!!

  • miilann04
    #1464
    jah, és az egyik legfontosabb lemaradt, a tv2 adja a meccsünket. :)
    holnap 20:45.
  • vili 27
    #1463
    jó a milan most gyerekek. nézegettem a játékukat mostanság, és sajnos eléggé érzik egymást.
    ahogy miilann04 barátunk írja, a sorsoláskor nekem is sima továbbjutásnak tűnt, de most már kicsit izgulok.
    a fogadóirodákban 4,2 -vel fizetnek ha győz a spurs. 10eurót rááldozok :)
    gyerünk fiúk !!!!!
  • Rockynhooo
    #1462
    ennyi sérülttel nem lesz egyszerű. Otthon simán lehet őket alázni a lényeg hogy nem szabad hogy eldőljön a meccs Milánóban.
  • miilann04
    #1461
    szezon elején sokkal gyengébbek voltak.
  • limperatore
    #1460
    feljavultak? :D 8 meccs 4 döntetlen
    ez a jó forma? :D ezek közül volt egy lecce akit 4:0-ra vertek első meccsen meg egy gyenge genoa
  • miilann04
    #1459
    kedden jön a bl meccs. sajnos nem állunk valami jól sérültek terén. gareth bale biztosan nem játszik. :(
    további biztos hiányzók: king, kaboul, huddlestone.
    kérdéses: van der vaart, modric.
    nem valami fényes. szerencsére kranjcarnak most nagyon jól megy, remélem megint betalál. lennon kell a kezdőbe, a legfontosabb, hogy gyors, de egyébként is jó formában van. továbbá a tegnapi kezdőhöz képest remélem pavlyuchenko helyett crouch kezd.
    idegenbe lesz az odavágó, egy 2-3 gólos döntetlennel kiegyeznék, de ha nyerünk akkor se sértődök meg. :)
    sorsoláskor még nem bántam hogy a milant kaptuk, viszonylag könnyű továbbjutásnak tűnt, viszont azóta feljavult a játékuk és jó formába vannak. a bajnokságba 8 meccse veretlenek, főleg ibra, robinho, cassano hármasnak megy jól, bár ha jól tudom cassano nem játszhat a bl-ben (ha igaz, van bommel és emmanuelson se). pato is elégg veszélyes, ha egészséges. szal gólerősek, nekünk meg nem vmi acélos a védelmünk, bár annyira talán az övék se, ezért sztem reális is lehet egy többgólos x. bár az utóbbi két meccset hátrányból húztuk be, nem nekünk kéne az első gólt kapni.

    visszavágó március 9-én, hazai pályán, sima win. 8)
  • vili 27
    #1458
    k.... jók vagyunk !!!!!!! :)))))))