A Motel folytatása
  • Hoz_Hun
    #38
    Sokaknak nem tetszet a film. De azt mondani, hogy szar, hát az nem helytálló. A horrornak is sok kategóriája van. Az én kedvenceim természet feletti horrorok, ahol a gonosz mint olyan megfoghatatlan, gyakran nem is látszik. Event Horizont, Sötétség fejedelme, de ide sorolom a Ringu és a valahol a Szemet is. Aztán van a trancsiros, mint a Sziklák szeme, de ide sorolom a zombi filmeket is. Ezeket is szeretem, de nem tudok utánna félni. Kevésbé kedvelem a tini horrorokat, minta Sikoly vagy jó haverja a Tudom mit tettél...blablabla
    És a sokak számára új; szadista horror. Aki szereti a japcsi filmeket könnyebben hallhatott vagy látott Takashi Miike filmet: Ichi the Killer, Audition de sorolhatnám még. Ezek mind beteg, szadista horrorrok. Nem rossz, nem szar csak más műfaj. A Motel is ilyen, csak szerintem jobbfajta mint Miike filmek. A Motel szerintem jó volt. Nem az amit hű de gyakran megnéznék, vagy DVDn beszerzek, de jó volt. Akinek ez durva az nézze meg a Guinea Pig cimű produkciókat. Amugy nem a kedvenc horror kategoriám, sőt eléggé hátul kullog, mert alapvetően zavar a szadizmus (ennek ellenére az Audition valami miatt nagyon megfogott, mondjuk annak csak a végefele van egy kis kínozgatás..<kiri><kiri><kirii>)
    Kiváncsi vagok erre is.