Foci EB 2012
  • noname23
    #3276
    Az a baj amit mutattak az ukránok az utóbbi meccsen az nem foci vártam hogy küzdjenek legalább egy becsületgólt vagy valamit csináljanak de semmi 0volt a teljesítménye a legtöbbnek persze Voronin, Schevchenko próbálkozott.
    Megnézted volna a két meccset összehasonlításként láttad volna hogy egyiken megy a zsuga tudják hova kell passzolni körbejáratják még a másikon széttárt karokkal nem tudja hova passzolja egyszerűen eladja még a saját oldalukon az ellenfélnek a labdát epic fail.
    Engem különösen kiborított a védők teljesítménye tőlük 1 normális akció se nagyon indult ki nem tudták hol vannak mit kéne csinálniuk elkezd cselezgetni mintha az ellen kapujánál volna.
    Amúgy nekik akartam drukkolni de amilyen teljesítményt mutattak inkább felhagytam nem érdemeltek volna meg egy véletlen győzelmet se egy döntetlent végén inkább a becsület gólért drukkoltam csak nekik de hiába reménykedtem reménytelenek voltak.