10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IXEMGabeo
    #36629
    Megmondom oszinten par hete a 18-at megvettem, de rengeteg hibaja van..Leirom tapasztalataim:

    Nos hasonlo, mint az eddigiek, mint mondjuk a FIFA 16, de teljesen olyan a karrier, mint a FIFA 17-ben ami ujitas az csakis az interakciok atigazolaskor, szerzodes hosszabbitaskor, amiket lehet skippelni is. Otletesnek tartom. Legelvezetesebb pont szamomra tovabbra is a jatekosok, akar az ifik fejlesztese a trainingekkel, illetve lazban tart az atigazolasi szezon bar a scouting megneheziti a helyzetet kit is igazoljunk le. Mozgasok, jok, fizika, grafika, jatekosok reakcioja, golorom...ezek jok nem fogjak kivenni oket. Szabadrugast ruhellem meg nem rugtam golt vele, szogletek elfogadhatok bar nekem a FIFA 16-os variacio jobban bejott. Kapusok nagyon jok, de megis lehetseges golt rugni ellenuk. Nagyon nehez viszont a nehezsegi szint. Semi-Pro es Pro kozott mozgok, WC-t, Legendaryt meg se probalom bar talan ki tudnek szenvedni 0-0-t csak azert na elveznem a jatekot, golokkal megspekelve.

    Hibak: Egy oriasi bugra lettem figyelmes, ami tonkreteszi szamomra az atigazolasok ertelmet. Adott egy jatekos, tegyuk fel nem teszek ra Zaradekot/Sell on clause, nos a gep nem kuld nekem e-mailt, amikor ranyomok a transfer hubra akkor ott van a received offers kozt tegyuk azt a legjobb jatekosom, aki a gep eladott potom 100 000 euroert es nem is tudtam mit csinalni, mert a jatekos elfogadta az ajanlatot, mindezt ugy, hogy abszolut nem tudtam rola. Ilyenkor azt csinaltam h visszatoltottem a karriermentesem. Idegesito. A vicc az, ha rateszek zaradekot akkor a gep azt is kifizeti a jatekosert:)))) ezert akire nem volt szuksegem ratettem vagy tobb millios zaradekot (egy 500 000 erteku jatekosnak) es ugyanugy a bug kifizette:DDD, meg ugy is, ha ranyomok a blocked any offersra a jatekos eseteben. A gep ugyanugy el akarja adni, ha csak vissza nem toltom. Kerdezem en vannak erre javitasok, mert ez katasztrofa?!

    A masik, ami nem eppen a kedvencem az az, hogy barmi penzosszeg, amit a BL-ben osszekaparok legyen az kb 30 millio a rakovetkezo evben max a klub erteket noveli, de kapok ugy 3-4 millio pluszt atigazolasokra:))) Ez nem eppen begyere dolog, mert igy kb nem is tudom hany evet kene uljek a csapatnal es hany jatekost kene eladjak, hogy vehessek egy sztart. Miert nem lehet a nyeremenyem felhasznalni transfer budgetnek? mint mondjuk a FIFA 13-ban? Igen a Bray Wandererssel taposnam a 3. szezonomat es eddig 3-4 igazolasom volt a tobbiek ugymond free transferek voltak...es van 4 milliom ugy h BL gyoztes lettem:))) Ez mi?

    Zenek nem igazan tetszenek a jatekban. Journey modot pedig nem kezdtem el, de azt meg szerintem vegigtolom, mert a 17-ben tetszett, mint uj jatekmod.

    Velemenyek a FIFA 19-rol, akinek megvan?