36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • TomStorm
    #36656
    Üdv.
    Létezik valami nyár végi átigazolási felállási mod bármi Fifa 23 Steam-es verzió karrierhez?
  • Zanetti
    #36655
    Igen, ez jellemző. Fogalmazzunk úgy, hogy van, aki kinövi.
  • Zanetti
    #36653
    Bírom, amikor a habzó szájú kisgyerekek a 90. percben kilépnek (FUT Champions v. Rivals), csak mert megszerzem a győztes gólt... Miért kell ezen a játékon (vagy akármelyiken) ennyire stresszelni?
    Utoljára szerkesztette: Zanetti, 2021.04.24. 19:39:09
  • Zanetti
    #36652
    Lehet utóbbit is. Vendégbe meg kell hívni a másikat és akkor egy gépről lehet játszani.
  • Piko888
    #36651
    Sziasztok, Fifa 21-ben online csak 1 vs 1 vagy vagy tudunk 2 vs 1-ben is játszani?
  • juszaka
    #36650
    Sziasztok. Remélem maradhat a hozzászólásom, eddig sehol nem találtam rá megoldást.

    Fifa 19 karrier módba, a játékosok szerződését akarnám meghosszabbítani, de ezt a hibaüzenetet kapom: "you have recently negotiated a new contract with this player"
    Csak egy gond van, hogy a játékossal nem hosszabbítottam a közelmúltba szerződést szóval nem tudom mi a gond. Valakinek valami ötlet? Válaszokat előre is köszönöm.
  • Arsenal95
    #36649
    Sziasztok! A fifa nem erzekeli a profilom, veletek volt mar ilyen?
  • rokshow
    #36648
    Sziasztok. Valaki találkozott már olyan problémával hogy fifa 20 ultimate team csapatomból eltüntek az eladható játékosok, csak a nem eladhatok vannak benne.! :( Nem vettem fifa coint, nem csaltam. Mi lehet a probléma? Feltörték a fiókom? De akkor hol van a coin a játékosokért.? Ez egyik napról a másikra történt.
  • nnemes
    #36647
    Sziasztok
    Fifa 20 Karrier modban hogy lehet eligazolni ugy hohy ne csak kölcsönbe adja a játékost?
    Köszönöm
  • Arsenal95
    #36646
    Mikor lesz bugmentes a karriermod?
  • Arsenal95
    #36645
    Nemtudjatok mikor jon az elso atigazolasokat erinto frissites?
  • Midtjylland
    #36644
    Az egyikben benne van a Bajnokok ligája, azt is hogy reklámozták, pedig semmit se ér. Szóval mindig verik magukat milyen menő játékot hoztak össze, de kb. olyan mindig 16-tal jatszanek. A nép meg pedig veszi mint a cukrot!
  • Galy
    #36643
    Szerinted?
    Évek óta nem változik kb. semmit....
  • Arsenal95
    #36642
    Sziasztok! Tudtok esetleg barmi hirt hogy lesz uj liga, csapat, valogatott a jatekban vagy akarmi?
  • Dean Winchester
    #36641
    senki többet harmadszor?
  • Dean Winchester
    #36640
    fifa19 menedzser módban, hogy lehet kiszűrni a 85+-s játékosokat? Régebben ugye lehetett ez alapján is keresni most ezt kivették vagy van egy trükkös megoldás?
  • TomStorm
    #36639
    20 Euro most Fifa19 Origin-en!Én behúztam,mindjárt kezdem
  • argo001
    #36638
    Van egy érdekes problémám, a timed finishing csúszka nem látszódik az Ultimate Team játékmódoknál. Erre tud valaki valamilyen megoldást?
  • Lacc 88
    #36637
    Ez bejött, nem láttam azt az opciót. Köszönöm, hálám üldözni fog!

  • Balázs 17
    #36636
    Team Sheets vagy milyen néven van ott az egyik menüben, ahol lehet elmenteni külön csapatokat, felállásokat
    Ha ott csinálsz egy b csapatot mondjuk és azt teszed aktív (elsődleges) csapatnak akkor működnie kell
  • Lacc 88
    #36635
    Sziasztok.
    A napokban elkezdtem játszani a Fifa 18-al egy menedzser karriert. Az lenne a problémám, hogy vannak játékosok akik nem férnek be ezért mindig van aki panaszkodik. Ezt azzal szoktam megoldani, hogy a kevésbé fontos meccsekre berakom őket. Van, hogy a teljes csapatot lecserélem egyetlen meccsre, hogy mindenki örüljön. A problémám pedig az, hogy rohadt unalmas minden meccset lejátszani így egy idő után. A kérdésem az lenne, hogy a Sim Match kezdő felállásban van rá mód, hogy belenyúljak? Ha azt az opciót választom az alap csapatot küldi ki a gép még csak cserélni se tudok meccs alatt. Amit eddig olvastam valszeg nincs rá lehetősége de hátha rosszul tudom.

  • dartonite
    #36634
    Nekem eddig talan a Fifa19 tetszik a legjobban.

    Marmint fizikaban, jatekelmenyben.Messze jobb eddig barmelyiknel.Itt nincs olyan hogy Sterling-el elindulsz es meg sem allsz a kapuig mert nem ernek utol.Siman leutkoznek, befutnak a kezdeti lendulet utan.Aztan az utkozesekre es fizikara is nagy hangsulyt fektettek, nagyon tetszik hogy erzed a kulonbseget amikor Fellaini-vel es amikor mondjuk Fred-el ugrasz fel, vagy kerulsz parharcba valakivel.

    Viszont az teny hogy a jatekos/manager karrier egy kalap fos meg mindig es ugy tunik az UT-n kivul nem is fejlesztenek ilyen iranyban, mert tok ua mint tavaly.Ami sajnos meg igy is a legjobb a piacon a focis jatekok kozt.
    (FM-et nem szamolom ide).

  • nono28
    #36633
    Jó reggelt!Tegnap megérkezett a Fifa 19.Telepités után elinditottam a játékot,lement egy mérkőzés és utána kilépet magától a játék.Kérdésem az,mitől lehetet az hogy kilépett.
  • IXEMGabeo
    #36632
    velemenyem szerint a legjobb FIFA-k a 02, 05, 06, World Cup 06 da best, 07, 09, 13, 16 eleddig, amikkel jatszottam...
  • IXEMGabeo
    #36631
    az tuti hogy konnyebb golt loni tavolrol a 18-ban viszont baromi szar a vedekezes...meg olykor Semi Proban is csak lestem, mint Hal a szatyorban mondom mi van, hogy vedekezzem ezt ki...

    alapvetoen viszont a futas tul gyors, ami nem baj vegeredmenyben bar korabbi szeriakban, mint pl a FIFA 09-ben volt a legtokeletesebb a dribbling sztem
  • argo001
    #36630
    Nem tetszett a FIFA 18-ban, hogy gyakorlatilag bárhonnan és bárkivel gólt tudtál rúgni, mert legrosszabb esetben belepkézte a kapus. A 19-ben azért sokkal inkább lehet védekezni is, a játékosok nincsenek kiszolgáltatva az ilyen hibáknak. Ami nem tetszik, az a kontrolleres bug, erről írtam pár sort korábban, de összességében elégedett vagyok vele.
  • IXEMGabeo
    #36629
    Megmondom oszinten par hete a 18-at megvettem, de rengeteg hibaja van..Leirom tapasztalataim:

    Nos hasonlo, mint az eddigiek, mint mondjuk a FIFA 16, de teljesen olyan a karrier, mint a FIFA 17-ben ami ujitas az csakis az interakciok atigazolaskor, szerzodes hosszabbitaskor, amiket lehet skippelni is. Otletesnek tartom. Legelvezetesebb pont szamomra tovabbra is a jatekosok, akar az ifik fejlesztese a trainingekkel, illetve lazban tart az atigazolasi szezon bar a scouting megneheziti a helyzetet kit is igazoljunk le. Mozgasok, jok, fizika, grafika, jatekosok reakcioja, golorom...ezek jok nem fogjak kivenni oket. Szabadrugast ruhellem meg nem rugtam golt vele, szogletek elfogadhatok bar nekem a FIFA 16-os variacio jobban bejott. Kapusok nagyon jok, de megis lehetseges golt rugni ellenuk. Nagyon nehez viszont a nehezsegi szint. Semi-Pro es Pro kozott mozgok, WC-t, Legendaryt meg se probalom bar talan ki tudnek szenvedni 0-0-t csak azert na elveznem a jatekot, golokkal megspekelve.

    Hibak: Egy oriasi bugra lettem figyelmes, ami tonkreteszi szamomra az atigazolasok ertelmet. Adott egy jatekos, tegyuk fel nem teszek ra Zaradekot/Sell on clause, nos a gep nem kuld nekem e-mailt, amikor ranyomok a transfer hubra akkor ott van a received offers kozt tegyuk azt a legjobb jatekosom, aki a gep eladott potom 100 000 euroert es nem is tudtam mit csinalni, mert a jatekos elfogadta az ajanlatot, mindezt ugy, hogy abszolut nem tudtam rola. Ilyenkor azt csinaltam h visszatoltottem a karriermentesem. Idegesito. A vicc az, ha rateszek zaradekot akkor a gep azt is kifizeti a jatekosert:)))) ezert akire nem volt szuksegem ratettem vagy tobb millios zaradekot (egy 500 000 erteku jatekosnak) es ugyanugy a bug kifizette:DDD, meg ugy is, ha ranyomok a blocked any offersra a jatekos eseteben. A gep ugyanugy el akarja adni, ha csak vissza nem toltom. Kerdezem en vannak erre javitasok, mert ez katasztrofa?!

    A masik, ami nem eppen a kedvencem az az, hogy barmi penzosszeg, amit a BL-ben osszekaparok legyen az kb 30 millio a rakovetkezo evben max a klub erteket noveli, de kapok ugy 3-4 millio pluszt atigazolasokra:))) Ez nem eppen begyere dolog, mert igy kb nem is tudom hany evet kene uljek a csapatnal es hany jatekost kene eladjak, hogy vehessek egy sztart. Miert nem lehet a nyeremenyem felhasznalni transfer budgetnek? mint mondjuk a FIFA 13-ban? Igen a Bray Wandererssel taposnam a 3. szezonomat es eddig 3-4 igazolasom volt a tobbiek ugymond free transferek voltak...es van 4 milliom ugy h BL gyoztes lettem:))) Ez mi?

    Zenek nem igazan tetszenek a jatekban. Journey modot pedig nem kezdtem el, de azt meg szerintem vegigtolom, mert a 17-ben tetszett, mint uj jatekmod.

    Velemenyek a FIFA 19-rol, akinek megvan?
  • nono28
    #36628
    Köszi.
  • Balázs 17
    #36627
    dobozos ugyan az, mint a digitális, csak lesz egy tokod :)
    ugyanúgy lesz benne egy kód, amit originen kell aktiválnod, már az se biztos, hogy lesz benne lemez...
  • nono28
    #36626
    Üdv!Mielőtt megvenném érdeklődnék hogy,pc-s dobozos változatban benne-e van a bajnokok ligája illetve az európa liga?
  • komiki
    #36625
    Üdv.Igen ,nálam is ez van.Meg még olyan is hogy ha hozzáérek a jobb analóghoz a menüben ,behülyül az egész folyamatosan lépked,minden hová ahová csak tud :).Logitech gamepaddal játszom.Jó lenne ha javítanák.
  • argo001
    #36624
    Másnak is problémája van a FIFA19-nél azzal, hogy a jobb analóg kar mozgatása a taktikai kijelzőt is aktiválja? Nagyon zavaró, főleg cselezés közben. Létezik erre valamilyen megoldás?
  • betyar40
    #36623
    sziasztok! valaki nem tudja a Fifa 2015 XBOX 360 ra van magyar bajnokság? OTP liga. nem találom ha van esetleg valaki tudna linkelni?
  • Firerock
    #36622
    Valónszínűleg átállitotta a gombkiosztást, a side selection (melyik controller melyik csapattal van) tudod átállitani az RT-LT gombokkal. A kontroller ikon alatt Classic-nak kell lennie (nem Alternate és Two-Button)
  • Gergokispalad
    #36621
    Sziasztok, segitséget szeretnék kérni, hátha valaki tud segiteni. Kisfiam játszik Fifa 18-al, Xbox one S-en. Most véletlenül valamit elállitott és kapuralövésnél nem erőteljesen megrugja a játékos a labdát, hogy a kapuba menjen, hanem mindig átiveli a kapu felett! Nem az X gombot nyomja, hanem a B gombot! ( Ehhez én nem értek, az ő elmondása alapján irtam. :) Kérlek, segitsetek ha tudtok! Elóre is köszönöm szépen, további jó játékot kivánok!
  • kuzco007
    #36620
    Offline FIFA bajnokságot tartunk a hétvégi Mondocon rendezvényen. Jegyek még korlátozott számban kaphatóak, nevezni itt tudtok:
    Fontos információ, hogy a 2017.10.05. éjfélig jelentkezett fifások szombaton, míg a 2017.10.06.-10.07. nevezettek vasárnap kerülnek majd sorra!
    NEVEZZETEK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfm-jWG08PdyXFZUTdbiIBk-eNpf9vyWFLhXYsr-OgiJPbHTg/viewform
  • Firerock
    #36619
    Tényleg gyenge lett sajnos... Ellenben a PES igen erősre sikerült. Eddig csak nevetni töltöttem le,de az idei nagyon jó lett. A fifával kapcsolatban vicc a tartalom is. Az arcok ugyanazok mint tavaly, elvileg a Real Madrid hivatalos játéka, de a fiatalok közül Isco kivételével nincs megcsinálva senkinek az arca rendesen. Ezek apró dolgok de nagyon zavaróak. A játékmenet pedig nagyon lassú,nehézkes. Idén lehet hogy megvárom még EA Access-be bekerül...
  • kuzco007
    #36618
    FIFA 16 magyarosítás
    http://www.fifahungary.hu/hirek/Elkeszult_a_FIFA_16_magyaritasa
  • Balázs 17
    #36617
    próbáltam.

    vagy nagyon korai verzió, vagy nem tudom, de nagyon rossz
    lassabb a játékmenet, de a sprint az valami iszonyat OP szar lett, dribblingre ráfekszel és végigfutsz legendáson pffff

    uolyan kapura lövések vannak
    védekezést butították rendesen


    ha ilyen marad a full játék akkor nem ajánlom senkinek...
  • blackfire001
    #36616
    Miért nem? Semmi változás?