• picket
    #2280
    Ezen mit sem változtat, hogy továbbra is [buzinak / hülyének / ízlésficamosnak] tekintem azokat a hím nemű emberi egyedeket, akik rózsaszín pólót, inget, zoknit, alsónadrágot képesek magukra ölteni, és azzal tetézni a dolgot, hogy ezen állapotukban nyilvános helyen mutatkoznak (a három opcióból szabadon lehet választani, nem mind egyszerre, bár miattam halmozni is lehet). Ez nem azt jelenti, hogy hoboszexuálisnak kell lenni, azt sem, hogy metroszexuálisnak, de van a kettő között valami egészséges, férfiasan kényelmes, mégis ápolt megjelenés, amit mondjuk én magamtól, és a környezetemben mozgó hímnemű egyedektől elvárok (értsd barátok, haverok, aki nem ilyen, azzal nem barátkozom). Ez nem ellened szól, nem is a hű-de-szép-barátnője-van (ez mellesleg annyira hagy hidegen, mit északi sarkot a passzátszél) haverod ellen, egyszerűen tény. És tudom, hogy ezért én egy szemét, fasiszta senkiházi vagyok, meg a többi hasonló gondolkodású is, de köszönöm(jük), nekem(ünk) így jó!

    A továbbiakban indítványozom a topik átnevezését "Rózsaszín pólót viselők önreklámja - avagy mi vagyunk a jó fejek, ti meg a szemetek" névre.