2404
  • Jeferson
    #2283
    az h buzizzátok a rózsaszin pólós srácokat ,,
  • Beast Machine
    #2282
    "beast machine szopd le magad , nekem is van rózsaszin pólóm és soknak is van iitt."

    Éés? nekem is van. ezzel itt mi a problem?
  • Jeferson
    #2281
    amugyis a fórum neve rózsasin pólós nem gatyás meg zoknis , és beast machine szopd le magad , nekem is van rózsaszin pólóm és soknak is van iitt. és sztem legnagyobb buzi közöttünk az aki ezt a forumot kitalálta.


    by : rózsaszin pólós srác akinek csa a polója rózsaszin
    és ezt az összes csak rózsazin pólós nevében irtam
  • picket
    #2280
    Ezen mit sem változtat, hogy továbbra is [buzinak / hülyének / ízlésficamosnak] tekintem azokat a hím nemű emberi egyedeket, akik rózsaszín pólót, inget, zoknit, alsónadrágot képesek magukra ölteni, és azzal tetézni a dolgot, hogy ezen állapotukban nyilvános helyen mutatkoznak (a három opcióból szabadon lehet választani, nem mind egyszerre, bár miattam halmozni is lehet). Ez nem azt jelenti, hogy hoboszexuálisnak kell lenni, azt sem, hogy metroszexuálisnak, de van a kettő között valami egészséges, férfiasan kényelmes, mégis ápolt megjelenés, amit mondjuk én magamtól, és a környezetemben mozgó hímnemű egyedektől elvárok (értsd barátok, haverok, aki nem ilyen, azzal nem barátkozom). Ez nem ellened szól, nem is a hű-de-szép-barátnője-van (ez mellesleg annyira hagy hidegen, mit északi sarkot a passzátszél) haverod ellen, egyszerűen tény. És tudom, hogy ezért én egy szemét, fasiszta senkiházi vagyok, meg a többi hasonló gondolkodású is, de köszönöm(jük), nekem(ünk) így jó!

    A továbbiakban indítványozom a topik átnevezését "Rózsaszín pólót viselők önreklámja - avagy mi vagyunk a jó fejek, ti meg a szemetek" névre.
  • Beast Machine
    #2279
    nekem is van rózsaszín pólóm, azzal szoktam letörölnia port a polcról, hopppáré!!!!

    "ez bizonyitja h az ápolt kicsit metronak tünő srácokat kedvelik a csajok" na várjávárjá, pontosítsunk: ez csak azt jelenti, hogy van legalább EGY olyan csaj, aki az ilyen srácokat szereti. Ne általánosítsunk, kérem.
  • Jeferson
    #2278
    álitstok le magatokat , nincs semi rossz abban ha ozsaszin polót viselsz.
    én is voltam már benne a csajok és a haverjaim akik nem buzik és nem metrok aztmondták hogy jóláll és főleg a csajok és van egy haverom aki az ugynevezett csatos azaz rozsaszin polós életét éli és gyönyörű bnője van - ez bizonyitja h az ápolt kicsit metronak tünő srácokat kedvelik a csajok , hoppááááá!!!!!! és én sem vagyok buzi , se metro mégis van rozsaszin pólóm , hopppá.
  • PyRex
    #2277
    nyugi mike, itt van ez a topic ahol a sok homofób kiélheti magát :))
  • gameplusz
    #2276
    Miért, csak nem hordasz tán piros zoknit? Pfujj.-
  • Mike
    #2275
    A piros zokni nem buzis? A 80as években simán az volt, akkor arról fejtegettétek volna ugyanezt.
  • FlyHigh
    #2274
    Pink elég fúrcsa szín egy férfinak, és szerintem kurv@ra nem állhat jól.
    Max az ilyen divattervezők futtatják, dehát azok között is előfordúlnak buzik és akkor még finoman fogalmaztam.:D:D
  • roli613
    #2273
    Pink póló? Fúj de gusztustalan!
  • IMYke2.0.0.0
    #2272
  • nagy681120
    #2271
    az a baj hogy a nök meg a kis tinigecikurvák csinálnak ezeböl az emberekböl hülyet mert nem elég trendik de aki ijenre vetemedik az meg is édemli a beszolásokat
  • Mike
    #2270
    miért járkálnék én ilyenekre
  • Cat #2269
    csodálkozom hogy ide még nem találtál el :)
  • Mike
    #2268
    igen, ahogy anno Sodi is elmondta, aki a Szeigeten elolvassa a melegsátorban a prosit, buzi lesz
    így lett buzi ő is :)
  • Mike
    #2267
    esküszöm mint az öregasszonyok faluhelyen
  • minigirl
    #2266
    Én azt nem tudhatom... :D
  • PyRex
    #2265
    kérdés, hogy hova mászkál benne :)
  • Frozen Whispers
    #2264
    én múltkor jöttem hazafelé és előttem ment egy "csávó" bugyirózsaszín pólóban, olyan rikitó pink gatyában és közben úgy riszálta a hátsóját, mint a modellek a kifutón
  • minigirl
    #2263
    Ejj, már a 47 éves mostohaapám is rózsaszín ingben szaladgál...
  • Flamer
    #2262
    anyás.. :CC én nátudom hogylehet ijet felvenni.. :C de [szokottlátni] :C
  • FlyHigh
    #2261
    Nekem szerencsére nincsenek, vagy nem tudok róla:D
  • gameplusz
    #2260
    lol
  • klubkid
    #2259
    Nekem vannak nagyon kedves meleg ismerőseim, s a kis szandiuk is rózsaszín (ami tökéletesen megy a rózsaszín pólóhoz), a lényeg jól érzik benne magukat, igaz én megmosolygom, DE arik
  • FlyHigh
    #2258
    Hát én egyedül rózsaszínt nem vennék fel.
  • Marki
    #2257
    Ma egy iskola előtt parkolt egy fekete kocsi, előtte állt 3 teljesen egyforma rózsaszín pólót viselő srác. De a rózsaszín pólók közül is a legundorítóbb volt rajtuk....

    Nem értem, mi motiválja őket

    Mostanában a narancssárga, és a zöld is divat; de ezzel a két színnel szvsz semmi baj nincs.
  • minigirl
    #2256
    Ma egy fiatal srácon láttam rózsaszín pólót... És nem állt jól neki. Talán azért, mert a póló elvileg "izompóló" volt, de a srác nem izomból hanem zsírból épült fel... Hát, törtem a buksim azon, hogy a képébe röhögök...
  • Cat #2255
    Egyre több kövér csávón látok rózsaszín polót. Egyszerűen nem veszik észre, hogy max. fiatal srácokon áll jól, egy 50 éves apukán már kifejezetten égő?
  • PyRex
    #2254
    biztos azért, mert náluk is csomóan ezt nevelik a kölykökbe
  • Cat #2253
    A tudomány eddig szemérmesen hallgatott róla, pedig több mint 1500 állatfajnál mutatták már ki a homoszexualitás jelenlétét
  • PyRex
    #2252
    Hagyjuk szerintem.
  • picket
    #2251
    "...baromira nem kell tudnia valakinek hogy mi az a homoszexuálitás ahhoz, hogy hetero legyen..." - Akkor baromira nem egy dologról beszélünk. Bár lehet, hogy csak elírtad. Természetesen nem kell tudnod úszni ahhoz, hogy járni tudj.
  • PyRex
    #2250
    Hülye nem, de skizofrén igen, amennyiben magaddal így elbeszélgetsz :)

    Viccet félretéve: pont arról beszélek, hogy baromira nem kell tudnia valakinek hogy mi az a homoszexuálitás ahhoz, hogy hetero legyen...
  • picket
    #2249
    Én befolyásolásról beszélek, te agymosásról. És téged nem befolyásol, csak befolyásol. Így tényleg nem szól semmiről...

    "Ha mégis érdekelNE az adott termék, akkor utánajárNÉK, de pusztán reklám alapján biztos nem venném meg." - Javíts ki ha tévedek:

    -Ha nem tudsz róla, nem jársz utána.
    -Hány éves voltál, amikor tudtad mit jelent a "homoszexuális"? És most kell-e 12-es karika ahhoz, hogy erről beszéljenek (vagyis hány éves az a gyerek, aki megismerkedhet a fogalommal)?

    Most rakd össze a kettőt. Mi jön ki belőle? Az, hogy hülye vagyok, tudom... Jól megvitattuk.
  • PyRex
    #2248
    Látom nagyon nem vagy képben, de kötekedni azt tudsz: nos, a reklámok olyan értelemben nem hatnak rám, hogy nem hiszem el, amit mondanak, hiába is agymosnak vele nap mint nap. Ha mégis érdekelNE az adott termék, akkor utánajárNÉK, de pusztán reklám alapján biztos nem venném meg.

    Ezt csak azért írtam le, mert megpróbáltam párhuzamot vonni a te szemléleteddel, miszerint ha a homoszexualitással agymosnak, akkor meleg leszel. Ami - harmadszor is kimondom - egy iszonyatos baromság :)

    Részemről befejeztem, ez a vita már régóta nem szól semmiről, meg amúgy is offtopic. Te úgy gondolod, ahogy, maradj ebben a tudatban.
  • picket
    #2247
    Nincs is ennél jobb. "Ok, egyikünk álláspontja sem bizonyított és nem is cáfolt, de a tied hülyeség... meg amúgy is hülye vagy." Ezzel el van intézve. Magabiztosság a köbön. :)

    Reklámokra is csak azért dobnak ki a cégek súlyos milliókat, hogy esztétikai kuriózumokat prezentáljanak azoknak, akiknek a szünetben nem kell kimenniük könnyíteni. Ezt is megtanultuk. :D

    Túl sokat tanultam mára, azt hiszem ennyi elég volt.

    Azért egy gyors kérdés: "Én nem vagyok ilyen, rám a reklámok sem hatnak, amíg nem járok utánuk" - Miért jársz utánuk? .... Akkor nem hatottak rád mégis? :)
  • PyRex
    #2246
    De a Te álláspontodat sem bizonyítja semmi. Egyszerűen csak így (rosszul) gondolod. Ennyi. Lehet, hogy Te olyan ember vagy, akinek át lehet mosni az agyát és akkor akár buzi is lesz tőle vagy mittudomén. Én nem vagyok ilyen, rám a reklámok sem hatnak, amíg nem járok utánuk, stb. Vagy ha pl. 85 ismerősöm hirtelen piros cipőt fog venni, nekem attól az nem fog megtetszeni, mert én mindenkin olyat látok magam körül. Még egyszer kimondom: ez amit állítasz egy iszonyat nagy baromság! Senki nem lesz azért meleg, mert ezt látja másokon, vagy mert ilyen közegben van.
  • picket
    #2245
    Ha lenne időm, akkor én is tudmányos tényként prezentálva előbányásznék cikkeket az internetes bulvársajtóból, de nincs hozzá különösebben kedvem. Nem baj, ez van, két kezünk van, két lábunk, és amúgy sincs értelme semmit tanulni, a nevelés felesleges, genetikailag kódolva van, hogy kiből mi lesz. Csak akkor ne hagyjuk, hogy az állam a befizetett adónkat oktatásra fordítsa, inkább gyártsanak belőle rózsaszín pólókat!
    A példa különben sem azt bizonyítja, hogy a homoszexualitás genetikailag kódolt. Van olyan ndk-s úszónő, aki szintén férfivá operáltatta magát, mert úgyis kapott elég hormont. És neki is felesége van, meg miegyéb, de mit bizonyít ez? Semmit. Egyedi esetek, és bulvársajtó, szenzáció. Én sajnálom őket, hogy cirkuszi mutatványt csinálnak belőlük.
  • Cat #2244
    Ezt már megcáfolták egy sokkal durvább példán: a '70-es években egy (asszem kanadai) fiunak születéskor műhiba miatt le kellett vágni a kukiját, és onnan kezdve lányként kezelték. Gyerekkora teljesen normálisan, kislányként telt, de tinédzserkorában rájött, hogy valami nem stimmel vele. Idővel kinyomozta, hogy malőr történt a születése körül, onnan kezdve hormonkezelésekre járt, és gyakorlatilag visszaváltoztatta a nemét. Szóval őt nemcsak rózsaszin polóba öltöztették, nem buzizták, hanem egyenesen lánynak tartotta mindenki, szülei, osztálytársai, MINDENKI. Mégis kitört az eredeti vágy, a születéskor kódolt szándék.

    http://velvet.hu/onleany/dave0514/