• QuippeR
    #1163
    nem 300 éve és nem is 300 év múlva élünk, hanem ma. a történelem meg szép dolog, de mint tudjuk emberek írják. a rómaiak szokásairól persze sok mindent tudhatunk, csak kérdés milyen forrásból.

    a történelem ugyanolyan, mint amiről itt most beszélgetünk: a tudósok többsége megállapodik valamiben, akik kevesebben vannak a teóriájukkal, azok meg nem kerülnek be a történelemkönyvekbe.
    a társadalom többsége szerint (a te szavaiddal élve nyárspolgárok) a rózsaszín pólós férfi buzi. ennek következtében, ha valaki rózsaszín pólóban flángál, az vagy tényleg buzi vagy nem zavarja, ha buzinak nézik. utóbbiak valószínűleg többen vannak, de ez nem változtat azon, hogy buzinak nézzük őket. persze lehet egyesületet alakítani a rózsaszín pólósoknak, mert elnyomás alatt élnek, és mindenki buzinak nézi őket, csak éppen minek? ha nem vennének fel rózsaszín pólót, senki nem nézné őket buzinak, tehát a megoldás nem a szervezett jogvédelem és a rózsaszín póló elterjesztése, hanem az ilyen színű ruhaelemek nem hordása.