Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • BreakGk
    #867
    Nem vok nagyképű... Úgy kezelem, hogy nem tudom mit akarok? Ez aranyos, h ezt gondolod... Tényleg halálán van a gép, és én kezdtem el? Furcsa, hogy nekem az összes éjszakázás alatt nem tiltott a gép ( csak 3szor) annyit mint pl, tegnap, vagy amikor nem én voltam ott... Tény, hogy nem én vagyok a vidámpark lelke, nem is leszek, csak nem szeretem amikor jogtalanul támadnak. Szirénázásnak meg nem hinném h az minősül, hogy egyszer visszatekerem félig, és egyszer majdnem teljesen egy menet alatt... Meg lehet nézni, hogy más gépkezelő mit művel, pl a duplamenetekkel, a 0-áig levitellel, a trepnirángatással. És baromira hidegen hagyott, hogy nekem az ikaruson kell lennem. Leszartam kb. Csak az volt a mókás hogy másnap bementem szintén megkérdezni, hogy hol leszek, és engem néztek hülyének, mert h van beosztásom... Én meg visszakérdeztem h tegnapra is volt beosztásom, mégsem ott voltam. Erről ennyit. És nem vagyok gyerekes. Ha pedig a karbantartókra érted, hogy hallgattátok a gépet meneteim alatt, akkor meg miért nem jöttek ők, a hozzáértő műszaki zsenik szólni emiatt nekem? De ezt nem hinném, hogy itt kéne megvitatni. Majd személyesen is megtudjuk beszélni