Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • hgkj01
    #866
    Nem vagytok kicsit nagyképűek?Én azért elég sűrűn hallottam (a saját fülemmel) úgy egy éve hogy gyilkolod a motort.Az hogy idén már állandó jelleggel kerültél oda és esetleg elkezdtél vmit konyítani hozzá, az már teljesen mind1, mivel már tavaly alul teljesített a gép.Rászálltatok négyen-öten és úgy tekergettétek a potit, hogy azt sem tudtátok mit akartok vele elérni. Tény hogy most még inkább halálán van a gép, de ez egy folyamat része amit még ti kezdtetek el, és most a többi amatőr befejezte.Ennyit bírt a gép, ehhez ti ugyanúgy hozzájárultatok mint a mostaniak.Ezt le sem tudod tagadni, mivel elég sok emberrel, tárgyaltuk ezt meg mikor éppen azt hallottuk, hogy "szirénázik" a trepni.Ne hidd azt hogy te vagy a vidámpark lelke, nem áll meg az élet ha nem te vagy a break-en.Szimplán gyerekesek vagytok.
    Nem én vagyok a break-en jajj akkor most mindenkinek szar menet lesz jajj, ikaruszt kell kezelnem jajj.

    BKG, neked meg a legutóbbi "bennfentes" információdra csak annyit, hogy 100% hogy lesznek szeptemberben is vidámparki éjszakák, pénteken és szombaton.Tehát már ez a második információd sg.hu-s történelmed során amely tévesnek bizonyult.