Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #235
    Na hazaértem épségben! :) Huhhh, hát rég vidámparkoztam ennyit egyhuzamban, de. 1-től kint voltunk 8ig ..:) Ebbe benne volt 6break dance kör, abból az utsó dupla...:), iszonyaotsan jó volt, a közönság is, volt, hogy tapsolt az egész break dance szinte, üvöltöt visított mindenki, végig stroboszkóppal mentünk..na ezaz igazi break dance, persze korom sötétben :) Meg mindenre felültünk kb legalább egyszer, csak a top spin maradt ki megint..arra most sem vettem rá magam, a looping, meg a titanic nem működött...:) Mondanom se kell, kiértünk,és nem ment a t-rex, szerelték,azt hittem falnak megyek...:), de aztán du. 5fele beindították, úgy hogy be is vágódtunk a sorba :) Na most azaz igazság, hányingerem nem volt utána, de halálfélelmem egész rendesen közben...:) Huh gyerekek, ez nagyon durva, én nem gondoltam,hogy ennyire kemény.....:) Mikor elindult nagyon élveztem, de mikor elkezdett mindenfele forgatni, fejreállítani stb, ott naon beparáztam, mikor előre bedönt fejjel lefele,és úgy maardsz vagy 3mp-ig, a feneked megemelkedik a székből mindened, csak lógsz a pánton, én nekem ott mindig halál félelmem volt,hogy kizuhanok, mert kinyillik a pánt...:)Tényleg az a magatehetehetetlenség érzet, hogy kezed lábad mindened lóg a levegőbe, és csak egy vállpánt tart, és 60kiló súly húz lefele a méllybe...:) Azaz igazság lehet ezen jobban féltem mint az extasyn, de azért tuti fogok rajta még ülni, végülis utólag jó ez az érzés, mikor folyamatosan jön ez a félelem,hogy kiizuhhhanok úúriisten!! :)az átfordulásokat annyira nem is éreztem, bár az is elég kemény érzés, de nekem ez tette be mindig a kiskaput, mikor előre berántott fejjel lefele,és úgy maradt egy ideig...:) a karizmom rendesen fáj azóta is...:) Csináltam róla videót, ha érdekel :)Viszont nagyon jól néz ki sötétben, azok a neon kék fények a kocsikon :)Egyébként valami még mindig nem stimmel rajta szerintem, mert b.nőmék kétszer ültek rajta, és másodjára kicsit kész voltak ők is, mert mnodták,hogy befordult fejjel lefele a kocsijuk,és úgy maradt egész körön nekik..:) HG, az extasyt javaslom,hogy behozzák az elkövetkezendő években...:):)