Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #191
    Szia hgkj01!
    MI holnapra tervezzük,hogy megyünk a vidámparkba, ha nem esik majd az eső. Az szeretném kérdezni,hogy ilyen átlag hétvégén vannak azért emberek? Mert azt nem szeretem, mikor 1-1ember lézeng, mert akkor nincs meg az a hangulat, mikor sokan ülnek a játékokon, mindenki visít stb.:) Mi eddig mindig május 1-én mentünk ki, mondván,hogy akkor vannak emberek, de akkor meg már elviselhetetlen tömeg van, utálok fél órákat sorba állni :) De régen, más napokon meg tényleg szinte üres volt, de bízom benne,hogy ez a karszalagos rendszer ezen változtatott, kicsit így jobban megéri :)Tényleg azt nem értem,hogy nálunk miért nincs éjszakai vidámpark? Régebben egy évben egyszer volt legalább az a vidámparty, mikor éjszaka ment a vidámpark, de akkor se volt működtetve minden, de már az is megszünt, pedig a legnagyobb hangulata szerintem sötétbe van a vidámparknak, mikor mindenhol fények, főleg a break dance, annál nincs jobb, mikor sötét, fények, stroboszkóp, füst...:) Nekem az a kedvencem, arra én is 6-7szer fel szoktam ülni, szóval kiváncsi leszek, ha tényleg megyünk,hogy a t-rexet,hogy fogom bírni, mert tuti kipróbálom...:) Jaj egy kérdés a T-rexxel kapcs. TÉnyleg ordítozik menet közben mint az animációban, vagy az csak a videón van így? :) Bocsi a hosszú levélért, de remélem azért válaszolsz, főleg,hogy még ma :) Köszi :)