1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #196
    Jah az éjszakai vidámparkozást szerintem gyorsan fejlesszék a tervezés szakaszt megvalósításra, mert arra viszont tuti lenne érdeklődő :) Tényleg az a leghangulatosabb, sötétben :) Más országokban ez alapba így van ált., hogy du-n nyit a vidámpark, és éjfélig 1-ig nyitva van.
    Remélem T-rtex fej hamarosan fel kerül a helyére, mert úgy próbálnám ki szívesen :) Szerintem nagyon nagyot dobna plusszba a hang, a felvételen elég hátborzongató úgy...:)
  • Pyro1985
    #195
    Na sajnos nem mentünk végül vasárnap, mert délelőtt még elég rossz idő volt, mire jó idő lett, meg már késő lett volna. Ezen a héten sajnos tuti nem jó, de ha még jó idő lesz, lehet j.héten elmegyünk hétvégén. Szeptemberbe van még élet ott? :)
  • pgguru6
    #194
    köszönöm:)
  • hgkj01
    #193
    Sok ember van nagyon hétvégén.Esti park terv szinten.
    T-rex egyelőre fejetlenül üzemel, mert eltörtek egy tartóelemet, egyébként a szája mozogni fog, a hang nem tudom, hogy be lesz-e szerelve.

    guru: Jobbulást!
  • pgguru6
    #192
    rohadt életbe :@ mostmár mehetek a parkba bakker, szépen eltörtem a kezem ÁÁÁÁÁÁ de remélem megvár a trex még szeptember végén is :) Pyro: szerintem holnap sokan lesznek, mi szerdán voltunk nyár elején, és a looping 2x végigment még sorrakerültünk, de csak annál kellett sokat várni. nyitásra legyetek ott, és a legjobbakra üljetek fel többször. ajánlom a tornyot, reggel még az is friss állapotban van, és szépet lehet vele repülni xD
  • Pyro1985
    #191
    Szia hgkj01!
    MI holnapra tervezzük,hogy megyünk a vidámparkba, ha nem esik majd az eső. Az szeretném kérdezni,hogy ilyen átlag hétvégén vannak azért emberek? Mert azt nem szeretem, mikor 1-1ember lézeng, mert akkor nincs meg az a hangulat, mikor sokan ülnek a játékokon, mindenki visít stb.:) Mi eddig mindig május 1-én mentünk ki, mondván,hogy akkor vannak emberek, de akkor meg már elviselhetetlen tömeg van, utálok fél órákat sorba állni :) De régen, más napokon meg tényleg szinte üres volt, de bízom benne,hogy ez a karszalagos rendszer ezen változtatott, kicsit így jobban megéri :)Tényleg azt nem értem,hogy nálunk miért nincs éjszakai vidámpark? Régebben egy évben egyszer volt legalább az a vidámparty, mikor éjszaka ment a vidámpark, de akkor se volt működtetve minden, de már az is megszünt, pedig a legnagyobb hangulata szerintem sötétbe van a vidámparknak, mikor mindenhol fények, főleg a break dance, annál nincs jobb, mikor sötét, fények, stroboszkóp, füst...:) Nekem az a kedvencem, arra én is 6-7szer fel szoktam ülni, szóval kiváncsi leszek, ha tényleg megyünk,hogy a t-rexet,hogy fogom bírni, mert tuti kipróbálom...:) Jaj egy kérdés a T-rexxel kapcs. TÉnyleg ordítozik menet közben mint az animációban, vagy az csak a videón van így? :) Bocsi a hosszú levélért, de remélem azért válaszolsz, főleg,hogy még ma :) Köszi :)
  • hgkj01
    #190
    Egész jól bírják a vendégek
  • hgkj01
    #189
    Ez egy tipikusan gyomorkavaró gép.Mindenképpen durvábbnak tartom a Break-nél.
  • muksee
    #188
    KÖszi hogy válaszoltál :P
    Nagyon jó a T-rex feje !
  • Prince of Máté
    #187
    szóval tényleg olyan brutális? Break Dancenél sokkal durvább?
  • hgkj01
    #186
    Még este rászerelték szerintem, mert ma fejestül akarták tesztelni.
  • Prince of Máté
    #185
    Télleg faszán néz ki :D Mikor szerelik rá? Vagy már rajta van?
  • hgkj01
    #184
    Az elmúlt két évben nem voltak sokan 20-ához képest, de idén nem tudom mire számíthatunk.Én semmiképpen nem mennék 20-án.
  • Feriluce
    #183
    hgkj! 20.ára sok ember várható?:S
  • hgkj01
    #182
    A T-rex feje

    Nagyon állat!
  • hgkj01
    #181
    Szia, elmondom neked, hogy reggeltől-estig mennék neked a topin, az semmi hatással nincs a gyomrodra. 9100+ km-t mentem hullámvasúton, szerinted gyenge a gyomrom, hogy csak 3 menetet bírtam ki t-rex-en?Egyik dolgozó sem bírt ki 3-nál többet, a 4-nél már tuti hánytunk volna.Csak egy építőmunkás mondta nekem azt, hogy ő 6-ot bírt.4 program van, de a programok , csak időtartamban térnek el, tehát felesleges foglalkozni vele.
  • muksee
    #180
    Sziasztok !
    Szia hgkj01 ! Jók a videóid !
    Csak annyit szeretnék mondani hogy ha szerinted egy normál gyomor 1 menetet bír ki akkor az enyim nem az .
    A topin 9x ültem egymás után.
    Szóval szerintem a T-rexen is menni fog legalább 4.
    Amúgy 25.én hétfőn dolgozol?
    És melyik gépnél vagy általában ?
    +1 : A T-rexen hány program van ?
    Válaszolj ha tudsz.
    Szia.
    Sziasztok.
  • hgkj01
    #179
    Na a tesztelés beindult, elnapolódtak a dolgok, leghamarabb hétfőn nyit.
    De kedden biztos (Aug 20.).Csak, hogy lássátok miről van szó, készítettem pár videót bár hozzá kell tennem, eléggé megszenvedtem vele.Ezen egy normál gyomor max 1 menetet bír ki.

    Videó belső nézet

    Videó külső nézet
  • Bryan19
    #178
    Csak nem lett kész a T-rex? A sajtótájékoztatót lefújták vagy ilyenkor mi van?
  • Bryan19
    #177
    Köszi a képeket, megnyugodtam :P Holnap megnyitó!!! :)
  • hgkj01
    #176
    Tegnap ennyi történt, akkor azt mondták ma kész lehet.De ma nem voltam bent, úgyhogy nem tudok semmi továbbit.Egyenlőre esélyesnek tűnik még a 15-ei megnyitó.

    A felállítás folyamata: 1. 2. Gondola
  • Bryan19
    #175
    Erre én is kíváncsi vagyok. hgkj01 van valami új híred róla?
  • Prince of Máté
    #174
    Na hogy áll a T-rex?
  • hgkj01
    #173
    Többi programról nincs videóm.Ha lenne, feltenném:)
  • Bryan19
    #172
    Mi augusztus 22.-én megyünk úgy néz ki a vidámparkba. Már alig várom, remélem akkor már üzemelni fog a twin flip. hgkj01 tök jók ezek amiket leírtál. A top spin-ek az összes programjáról van videód? Ha van akkor fölraknád videa-ra? Előre is köszi.
  • hgkj01
    #171
    Tesztjelleggel pár napra:

    link
  • DarvasKristóf
    #170
    Hip-hop nagyon vicces. Azért jobb, mint a nagy, mert sose lehet előre tudni, mikor fog zuhanni. Lassabban megy föl, nem lő ki, mint a nagy, és mindig hirtelen kezd zuhanni.
  • workin
    #169
    15én sajtótájékozató..hmm...akkor addig nem is lesz használatban a T-rex. Kár..pedig már csak arra várunk
  • Genius17
    #168
    HIp-Hop az nagyon jo nekem szinte joban tetszik mint a nagy :)
  • hgkj01
    #167
    Szállj be egy bevásárlóközpont liftjébe, 2 emelet fel, pár másodperc után vészstop, aztán lefele ugyanez és megtudod mi a hip-hop:)
  • bigfoot
    #166
    2 hete pénteken voltam pesti vidámparkban!
    eszméletlen jóóó volt!!! ez az új karszalagos rendszer nagyon bejött ,még anno kb 10 vhány éve voltam, szal nem sok midnenre emlékeztem
    mindenre felültem 2* minimum:), mindegyik gép nagyon jó, top spin eszméletlenül bejött, első kor után rohantunk és ültünk fel megint:)!
    hip hop nem üzemelt csak- sokat vesztettünk?
    Én csak ajánlani tudom mindenkinek eszméletlen jó kikapcsolódás! bemész és csak az önfeledt szórakozás!
  • Genius17
    #165
    Hello.

    Mi valamikor 28-31 közöt menénk vidámparkba.

    GOndolom Akorra még nem lesz kész a T-rex.

    Kár érte pedig megtetszett a video alapján.
  • hgkj01
    #164
    Na ma hallottam, hogy augusztus 15-ére hírdették ki a sajtótájékoztatót, addigra mindennek kész kell lennie.
  • hgkj01
    #163
    Nincsenek fifik, sem olyan üzemek, amin valaha történt volna műszaki hibából eredő baleset
  • Flórika
    #162
    hgkj01:
    A Vidámparkban vannak egyébként "Fifik"?



    Para, hogy már harmadszorra történik ugyanazzal a géppel baleset. :S
  • fsgh
    #161
    legközelebb 2hét mulva jutok el odáig hogy elmenjek. remélem addigra meglesz:) vagy ha nem akkor kivárom:D

  • hgkj01
    #160
    Hogy így írtad a jövő hetet, most esett le, hogy már július vége van.A betonalapot ma öntötték ki, 1 héten belül alkalmas lesz a játék lerakására szerintem.Már csak a játéknak kell utána megérkeznie. A beállítás + a tesztelés, ilyen szintű játéknál, (ha minden rendben van vele) 4-5 nap súlyokkal, + 1 nap dolgozókkal.Én inkább attól félek, hogy nagyon sokminden készül most és van amiből úgy néz ki még sok van hátra (étterem, cukrászda, kosárlabdajáték, diszkó - nem a játék:)).Ezalatt azt értem, hogy a sok újdonságot valószínüleg egyszerre szeretnék a sajtó elé tárni mint eredményt, így lehetséges, hogy az étterem miatt a T-rex összerakása sem lesz elkapkodva.Egyelőre a focipálya készült el, ma érkeztek új érmés játékok(léghoki, ismertebb nevén tájfun,3 db csocsóasztal, szkandergép, boxgép, vmi aminek nem tudom a nevét, kalapáccsal kell ráütni és digitálisan mutatja milyen erővel sikerült mindezt megtenned.)Körülbelül ennyi.
  • Prince of Máté
    #159
    Akkor jövőhét, vagy utána való hétre tippeled? meddig szokták tesztelni?
  • hgkj01
    #158
    Biztos, hogy kész lesz idén nyáron, én nem zárom ki a július végét.
  • Prince of Máté
    #157
    Lehet tudni kb mikorra készül el véglegesen? Ha idén nyáron már nem, akkor nem várok rá.