• rotaboy
    #54
    Nem csak CHELLO-s tv net létezik Magyarországon. Van azon kívül még vagy 30-40 másik kábeltévés net szolgáltató , mindnek más és más ára és sebessége van. Nekem pl. 3Mbit/1Mbit-es nettem van havi 10 Gb-os korláttal, de nem úgy mint a CHELLO-nál, hogy egytizedére visszaveszik az up. és dow. Sebességét, hanem csak az down-t felezik be. Tehát a hónap első napjának éjfélétől 1.5/1 Mbit-es netem van elméletileg. Igaz a második hónaptól kitotóztam, hogy hogyan lehet kikerülni egyszerűen a korlátot. Azóta nincs korlátozásom (kb. 1 éve). A havi nettforgalmam meg kb. ugyanannyi, mint amikor bekorlátoztak kb. 200-250 GB/hó. A megbízhatósággal meg maximálisan elégedett vagyok minden vasárnap éjfélkor, van egy félóra kimaradás ezen kívül 2-3 havonta váratlan hiba, a sebességem meg mindig a fizetettnél 5-10% több (le és feltöltésnél is). Szóval szerencsére vannak más szolgáltatók is mint a T-geci meg a CHELLO geci. Igaz 10% drágább mint az említett két szolgáltató hasonló előfizuja. Ja és ha nem kell a kábeltévé akkor nem kell fizetni érte, de 10% kedvezményt adnak mind a net mind a kábeltévé előfizujából ha mindkettőt kérem. Így kb. ingyen van a kábeltévém.