• Benoke
    #19
    Nézd lehet igazad van, de lehet nincs. Az az egészben a jó, hogy eldöntheti az ember mit akar. Attól viszont feláll a hátamon a szőr mikor valaki más akarja megmondani a frankót a nagy népnek. Bármeennyire is elhiszi valaki vagy nem, akkor sem lehet egyértelműen dönteni ilyen kérdésekben. A másik dolog meg az hogy nem lehet minden kutatást beszüntetni és csak egyel foglalkozni. Senki nem támogatná, hogya Számítógépipar fejlesztését szüöntessék be és ezentúl a rákkutatásra költsék mert az fontosabb. De ha az megvan akkor a túlnépesedés a probléma... és így tovább. Hülyeség. 4 éve Setizek a barátaimmal, nekem akkor is ez lesz a fő csapásirány. Fut még BOINC alatt Einstein és SZTAKI de csak azért hogy ha leállás van, akkor is legyen mit feldolgozni. Az SETI országos litán jelenleg a 2 helyen állunk a barátaimmal ennyi. Sok embert elcsábítottam, hogy futtason valamilyen kutatást a gépén, de soha nem kötöttem az ebet a karóhozm, hogy azt válassza amit mondok neki. Mindegy mit, ha támogat valamilyet az már többet ér mintha semmit se támogatna.