#4010
Az is idegesítő, hogy nem vesz fel töltényt, ha egyik fegyómhoz sincs már. Akkor először fel kell vennem egy enemy fegyóját (minek????), arra lecserélni az aktuális fegyómat és ripsz-ropsz innentől már vesz fel tötltényt, mert van amúgy. A fegyót dohatod el (nyilván egy szar a sajátodhoz képest), teheted vissza a sajátodat. NA míg ezzel szórakozol simán kinyírnak.
Kijössz invyből, akkor üt/lő egyet általában, így ha robbanó cucc van nálad, gyakorlatilag ki is tudod így nyírni magadat.
A sokkoló, tüzes stb. fegyókkal ha sikerül megabálni az ellent és jelentkezik rajta a hatás, akkor te általában nagyobbat sebződsz azoktól a hatásoktól, mint az ellenfél (egy vicc, nem tudsz pontosan pozícionálni egy gyors élethalálharcban).
Berak egy szűk cellába valami nagy monccal, akit igazándiból csak robbanós cuccokkal leheten megölni (csatorna) és után közelharc, még hátrálni/kerülgetni sem tudsz.
Védendő személyek AI-ja elképesztő hülye ahogy mondtátok. Simán nekiesik group-oknak, vagy előrerohan és megdöglik mire utoléred FUTVA. De a legobb, mikor azt mondja FUSSUNK át és gyűjti magatokra a 120 ellenséget. Mire respwanolsz, ha kinyúlsz, pont meg is hal.