• OliApa
    #46

    Kint tartózkodom Ausztráliában és olyan gyönyörűnek találtam a kontinenst, hogy méltán megérdemelt egy jobb gépet e régi HP 735-ös helyett! (azt megkapta az asszony ) A TZ1-et választottam (2 GB SD-vel) és nem bántam meg, bár eredetileg DVD-s videókamerát kerestem. Sajnos, a nagyfelbontású állóképesek igen drágák, nem akartam 2 gépet cipelni. A TZ1-et 16:9-ben használom (ilyenek itt és otthon is a TV-k) mind videó, mind pedig fényképező módban. Itt egy 107 cm-es LG LCD TV-n nézzük és elmondhatom, hogy tökéletes mindkét módban! A nagy zoomnak köszönhetően a távoli állatokat is nagyszerűen elkaphattam. A sok téma meg vmelyest kárpótolja a manualitás hiányát. (bár ez is az ) Egyébként sincs sok időm állítgatni, úgy dől rám a témaözön! A napi 2 GB elfogyasztom, ez 20 perc videó vagy 700 vhány kép az én beállításommal. Ezt persze kombinálom, 10 perc (legtöbbször 3 perc körüli)videókkal és a többi a kép. Remek választás volt. (600 AUD a kártyával együtt) A mellékelt kép 10x-es optikai zoommal készült, árnyékban ülő alanyokkal...