• team3
    #40
    Hm..

    Nem vitatkozom, mert teljesen mas szemszogbol nezzuk a dolgokat. Feltehetoleg olyas valaki vagy aki regota fenykpez es naponta jar alvannyal a hatan, hogy jo temakat kapjon el egy DLSR-el. En ezzel ellentetben nem jarok konkretan fotozni, csak neha ha eszembe jut, hogy van egy digit gepem, akkor beteszem a zsebembe, es ami megtetszik, vagy esemeny van, akkor csattogtatok vele, majd a vegen levalogatom a fotokat. Egyszeruen csak szerettem volna leirni, hogy minden csoda harom napig tart es az emberek tobbsege rajon arra, hogy a vasarolt fenykepezo kepessegeinek 70%-at nem hasznalja ki. A fenykepezes nem csak az igazi hozzaertoknek a privilegiuma es nem feltetlenul egy ver profit kell megkerdezni fenykepezo vasarlas eseten. Sok embert ismerek akinek digitalis fenykepezoje van, de csupan nehany olyat tudnek mondani aki legalabb heti egy alkalommal elmegy es fenykepez picit komolyabban.

    Egyebkent tudom, mi az A, T es M modok kozotti kulonbseg, hogy melyik mire es mikor jo, de szinte soha nem hasznalom, mivel nem fenykepezem ugyanazt tobbszor, ezert dontson az automatika, ahogy elesseg allitas teren is. Nos ezen dolgok miatt tartom fontosabbnak a jo es megbizhato automaikat, mint az A, T es M modokat. "En nem hoborgok, meg ugatom le a masikat", hanem velemenyt nyilvanitok. Nem allitottam, hogy az A, T es M mod hulyeseg, csupan azt, hogy altalanos felhasznalas eseten "felesleges/tulspirazott" dolog. Tovabba magyarazd meg a tura/idegen vezetonek, hogy te most megallsz fotozni es varjanak meg.

    Mivel eltero a nezopont eltero a veleny is.