• Fantusz
    #9811
    Írd azt, hogy, te sem játszol vele, csak kémkedsz picit a szerveren, s várod a csodát:-)
    10 perc alatt egy minibosshoz sincs idő eljutni, az nem játék:-)

    Az volt a játék, amikor az erdei őrt csetkeltük negyedórán keresztül, aztán otthagytuk a francba, ráuntunk, hogy rendszeresen maxra gyógyította magát:-)
    Meg amikor a bolond elfemmel elmentem az őrült ogre-jégúr párost levadászni, s az ogréval végeztem néhány másodperc alatt, jégúrnál meg beleizzadtam a gomb nyomogatásba, a boss körbe röhögte a homályos arcaniás-jégmágiás tudományomat xD

    Még attól az örömtől is megfosztottak bennünket, hogy a karakterek dicsőséglistáit böngészgessük.
    Az árnyharcosomra nagyon büszke voltam, pedig alapvetően inkább mágiapárti vagyok a hasonló játékokban.
    A shadow warriort a kovácsolás miatt indítottam, de egészen megszerettem (bár a nagykalapácsos-földrengetős effect nélkül talán még jobb lenne)
    EE szerveren Waandorey előtt csak magasabb szintűek voltak a ranglistán, s már valahol a 10. hely környékén járt, amikor bezárták az oldalt.
    Jelentősége persze nem sok volt, de azért jó volt, mert úgy érezhetted a karaktered "valaki" a tömegben :-)