10030
  • hevesike
    #9830
    Sajnos egyik videó sem feliratozott...ha jól emlékszem néhány külföldi oldal próbálkozott feliratokkal de nem jártak sikerrel xD
  • Szuni
    #9829
    Egy kérdésem lenne, létezik hogy magyar lokalizáció ellenére a videók egyáltalán nem feliratozottak, meg a játék engine-jével készült animációk? Csak a játékban a küldetések, stb? Ez így elég érdekes.. Minden magyar, csak a videók, és amikor átvezető animok vannak - és lehet béna vagyok, de egyáltalán nem találtam meg a menüben a feliratozás ki- bekapcsolását.. A fél történetet nem értem így :S
  • hevesike
    #9828
    Ááá...3-4 év után ez a pár hónap (remélhetőleg Február :) már fél lábon is xD
  • DORSANAX
    #9827
    Megvesszük, csak jelenjen meg végre...
  • hevesike
    #9826
    Vagy ha nem is játszunk, ígérjétek meg h megveszitek a Diablo 3-mat :D és kinyírunk mindenkit PvP-ben is xD
  • hevesike
    #9825
    Az a gané xD a multkór felnéztem és mondom eljutok 50es szintig driáddal és akk meglesz az alku...hát első kettőre sikerült megölni aztán jött a repost...vadászasszony alá tolta azt a szart aztán két villanás és hali xD nagyon örültem neki:)))
    Huhu...a titkos helyen ha tudod hol van a lovas pacák akkor a küldiket is megtalálhatod, csak menj a pacáktól kelet felé és néz sűrűn a térképet, ha látsz egy rakat kérdőjelet akkor helyben vagy és irány a jelölés a térképen :D
    Nah, szóval, MIKOR JÁTSZUNK? :D:D
  • huhuhorgasz
    #9824
    na ja :D retkes méregúr :D

    jó idők voltak. a tűz elfem volt a kedvemncem. jajj de szerettem :) kellene találni valami hasonlóan jó játékot a sacred 2 helyett. ahol lehetne tolni megint. de szép is lenne... :D
  • Fantusz
    #9823
    Nocsak, nem gondoltam, hogy még te is lesed a fórumot :-)

    Hevesike EU szerveren Virágzott sokáig, de a szavaiból úgy vettem ki, hogy mostanság kacsingat vissza EE szerverre, csak még nem talált játszótársat.xD
    Phoenix99 egy időben a Dragon Age fórumon volt aktív, neki a Windows7 ítélte halálra a Sacred2-t, nem tudott életet lehelni a játékba Win7 alatt.

    Klánon kívüliekről semmit nem tudok, ma is körülnéztem zárt neten de a kutya sem volt ott...
    Erről jut eszembe, a templom őr karit nagyon nem tudtam szeretni, az egyetlen, amivel még a 15. szintet sem sikerült elérni.
    Inkvizítorral legalább szenvedtem sokáig, alacsony szinten jó is volt, aztán 40es körül elkezdett rendszeresen dögleni.
    Szinte megnyugodtam, amikor láttam egy 100-as inkvizítort, 103 halálozással - töröltem is az enyémet. xD

    Sok hónap kihagyás után lehet el kellene kezdeni ismét a játékot, de egyedül unalmas.
    Meg kellene csinálni az Ascaron küldetést :-)

    Neked Méregúr volt a kedvenc minibossod, rendszeresen kedveskedett meglepetésekkel (mint nekem a főinkvizítor).
  • huhuhorgasz
    #9822
    de végülis mindegy, mert nem veszem meg a külföldi változatot meg hozzá az i&b-t.
  • garaib
    #9821
    Az baj, lehet, hogy nem is megy a 2.43-as verzióval. A multi meg azért fontos, mert akkor akárhányszor teljesítheted a küldetést.
  • huhuhorgasz
    #9820
    van de nem legális :D szal felejtős. meg magyar sacredem van
  • garaib
    #9819
    Van I&B kiegészítőd? Ha igen megbeszélhetünk egy időpontot és megmutathatom a titkos helyre az átjutást.
  • huhuhorgasz
    #9818
    össze kellene megint szedni egy bandát azt tolni közösen
  • huhuhorgasz
    #9817
    na ezt nem is tudtam. csak a mocsárban lévő hátasárusról :D
  • garaib
    #9816
    Van egy hely a sivatagba ahonnan csak egy hátas állat segítségével lehet felugrani a sziklára, majd két teleporttal, vagy ugrással el lehet jutni a térkép szélére, ahol már nincs semmi csak egy nagy fehérség. :) Mész tovább, majd át lehet ugrani egy fennsíkra, ahol találsz egy hátas állatot árusító embert és vagy 10 asszonyt, akik jutalmakat osztogatnak. Ezek a jutalmak nagyon sok XP-t adnak és rengeteg cuccot, ja és minden körben kapsz egy vagy két zöld cuccot.
  • huhuhorgasz
    #9815
    jaja a régi szép idők... amikor a lvl75-ös tűzelfemmel már nióbon voltam :D mennyit toltuk a játékot. Istenem!!!....hiányzik azért. ja meg jut eszembe a marhaerős árnyharcosom. nálam 30!-il nagyobb ellent ritkítottam a mocsárban. azért az sem volt semmi.jól kicsesztek velünk valljuk meg őszintén.

    Garaib! hol van az a titkos hely? vag yolyan helyet említettél is, ahol több esély volt a set szórasra? vagy van konkrét hely is?
  • garaib
    #9814
    Én is úgy jártam, hogy amikor megtudtam, hogy nem lesz I&B kiegészítő a magyar verzióhoz megvettem az angol verziót is. Azért a külföldi szerveren szerintem még van aktivitás, mert sokkal több országot foglal magába (angol, német, francia és olasz). Nagyon jó kis játéknak tartom, nekem bejött annyira, mint a diablo 2.
    Rengeteget jártam a titkos helyre, ahonnan a szett ruhákat össze lehet szedni pár óra alatt. :)
    Szerintetek lesz még Sacred 3?
  • Fantusz
    #9813
    Érdemes kalandozni zárt neten, hisz neked még "újdonság" ez a játék, s ha szerencséd van valaki betéved hozzád, s mehettek együtt, ha nem akkor "singe player".

    Amikor még elfogadható mozgolódás volt a szerveren, egész jól működött a kereskedelem is :-)
    Az alkusok nagyon sok +minden képesség, +minden harcművészet ékszert tudtak bizniszelni, egy kovácsolásra képzett karakter magasan felülmúlta a "beépített" kollegát.
    Árnyharcosnak nem lehet alku képessége, de viszon kiváló kovács, csak legyen mit kovácsolni xD
  • Farkassacred
    #9812
    Szerintem nagyon élvezhető játék "lenne " ha többen lennének multiplayeren:) de én elvagyok single-ben is, Árnyharcos az én karakterem:)
  • Fantusz
    #9811
    Írd azt, hogy, te sem játszol vele, csak kémkedsz picit a szerveren, s várod a csodát:-)
    10 perc alatt egy minibosshoz sincs idő eljutni, az nem játék:-)

    Az volt a játék, amikor az erdei őrt csetkeltük negyedórán keresztül, aztán otthagytuk a francba, ráuntunk, hogy rendszeresen maxra gyógyította magát:-)
    Meg amikor a bolond elfemmel elmentem az őrült ogre-jégúr párost levadászni, s az ogréval végeztem néhány másodperc alatt, jégúrnál meg beleizzadtam a gomb nyomogatásba, a boss körbe röhögte a homályos arcaniás-jégmágiás tudományomat xD

    Még attól az örömtől is megfosztottak bennünket, hogy a karakterek dicsőséglistáit böngészgessük.
    Az árnyharcosomra nagyon büszke voltam, pedig alapvetően inkább mágiapárti vagyok a hasonló játékokban.
    A shadow warriort a kovácsolás miatt indítottam, de egészen megszerettem (bár a nagykalapácsos-földrengetős effect nélkül talán még jobb lenne)
    EE szerveren Waandorey előtt csak magasabb szintűek voltak a ranglistán, s már valahol a 10. hely környékén járt, amikor bezárták az oldalt.
    Jelentősége persze nem sok volt, de azért jó volt, mert úgy érezhetted a karaktered "valaki" a tömegben :-)
  • hevesike
    #9810
    Te is tudod, hogy ez a végszó :P
    Én benne vagyok a játékban, néha játszok vele de max. 10 perc mert utána már tényleg unalmas :D
    Ami azt illeti én gondoltam erre és van egy hely amit mindig törlök ha vmit látni akarok xD
  • Fantusz
    #9809
    A játék kezdetben érdekes, hangulatos, nem titkoltan a Diablo2-re hajaz.
    De miután végigjártad a pályát, maradnak a karaktervariálási lehetőségek, és a jó-gonosz oldal cseréje, de sok különbség nincs, monotonná válik az egész.
    Az Ascaron becsődölése miatt magárahagyták a Sacred 2-t, amíg úm. törődtek vele, addig a patchekkel általában becsempésztek mindíg valami újdonságot is.
    Igy lett a Karácsonyi küldetés, amit az aktualitásnak megfelelően lecseréltek Húsvéti küldetésre, minibossokat (Fehér griff, Fagyúr, Lángúr, Méregúr [nagy kedvenc], stb.) került a játékba.
    Variáltak a játékmeneten, amivel nem mindíg arattak osztatlan sikert, megszüntették pl. a lehetőségét, hogy kereskedőktől vásárolhasson szet darabokat a játékos, s a bossok erejével is variáltak időnként, ami nem mindíg sikerült jól. Volt példa rá, hogy az erdei őrt egy szakasz sem tudta legyőzni, a méregúr még rosszabb volt, ott sokan elvéreztek, a főinkvizítor sebzésvisszaverése max életerőről egy pillanat alatt végzett a karakterrel.
    A lényeg az volt, hogy foglalkoztak a játékkal, s időnként újítottak rajta.
    Az Ice&Blood megjelenése előtt még előjegyzéseket is felvettek a magyar verzióra, s kb. 2 héttel az igért megjelenés előtt bedobták, hogy nem is készül. Ezt az átvágást sokan nem nyelték le, s néhány nap alatt kiürültek az amúgy sem nyüzsgő szerverek.
    Közben előállt az a ismétcsak "dicséretes" helyzet, hogy külföldön olcsóbb volt a játék a kiegészítővel együtt, mint itthon az alap (plusz egy elég visszataszító igéret, hogy majd egyszer itthon is megvásárolhatjuk a Gold verziót - ha már nyugaton nem tudják eladni).
    A fanatikusok megvették az angol nyelvű alapot, a kiegészítővel, s EU szervereken játszottak tovább, de a többség abbahagyta a játékot, s ezért üresek a magyar, lengyel szerverek.

    Közben eszembe jutott a jelszó, s felmentem zárt netre, de egyetlen lengyel szédelgett csak a harcmezőn.
    Ki sem mertem menni a szigetről, mert abban sem voltam biztos, hogy tudom-e még irányítani a karaktert rendesen.
    Jónéhány hónap kihagyás után magyarokkal játszva talán elkalandoznék picit a világban, de egyedül unalmas, hisz nem nagyon van olyan hely, ahol még nem jártunk :-)
    Az is igaz, hogy a karaktereimhez is tudok ragaszkodni, egy új kari indításához törölni kellene valamelyiket - de melyiket? :-)
  • Farkassacred
    #9808
    De hogy mindenki megunja..... de kösz, gondoltam hogy valami ilyesmi lehet.... na mind1
  • hevesike
    #9807
    Ha kicsit visszaolvasol megleled a választ...de mindegy majd elmagyarázom. Rém egyszerű a dolog, már senki sem játszik vele...a kiegészítő körül történtek után főleg, de tulajdonképpen előtte sem volt valami nagy tömeg. A másik ok, mert egy idő után unalmassá vált...néha felnézek a multira de gyorsan megunom egyedül.
  • Farkassacred
    #9806
    Én csak azt nem értem, hogy a Sacred 2 Multiplayer-ben miért nincsenek játékosok?! ( max 1-2 játékost látni az mi??!!) felment simán a 2.43 patch, szépen megy a játék meg minden, de Multin.. nincs játékos....... -_-
  • hevesike
    #9805
    Még vannak szerverek :d és sztem lesznek is...úgy láttam a lengyeleknél Ice&Blood is van xD csak minket hagytak ki belőle...nah mind1. Egyébként azóta találtam sárga állat fejet abból maci lett...le tudja bénítani az ellenfeleket, és kb. a skorpió erején van csak kicsit lassabban üt :D egész jó .
    Ha esetleg eszedbe jut a jelszavad akkor jelezd és játszhatnánk megint egy kicsit...hátha megint öngyilkos lesz valakinek a karaktere :P
  • Morlan
    #9804
    Nálam bevált a kompatibilitási üzemmódban való futtatás ( Wxp, sp2 ). Sokan írták, hogy rendszergazdaként is futtasd a játékot, nekem az nem számított. Amit még tettem, az ezen az oldalon van leírva. Talán ez segített, nem tudom... de egy próbát megér.
  • vitya79
    #9803
    Arra tudtok valami megoldást, hogy win 7 alatt allandóan lefagy, windows megoldás keres a prolémára címen.
  • Morlan
    #9802
    Köszönöm a választ, igen többek közt ez is baj volt, de sikerült szerencsére megoldani - mint általában: a géppel, programmal nem volt baj, csak a felhasználóval.... :)
  • monya1
    #9801
    A update + lassulás dolognál nem az zavart be hogy 2.40 patch-től lehetővé válik a physx grafikai opció, az esetleg be lett kapcsolva?
  • Morlan
    #9800
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy miért van az, hogy a beállításokban eszközölt változtatásokat a program nem jegyzi meg, így a következő bekapcsolásnál ezeket újra meg kell csinálni. Minden beállításnál, grafikai, hang, billentyű...stb.
    Nincs egy "ini", vagy bármilyen fájl, hogy ezt orvosoljam? :)

    És még kérdezném, bár visszaolvastam (igaz,csak egy kicsit) a fórumon, de az miért van, hogy az eredeti telepítéssel ( bolti verzió 2.02. vagy ilyesmi ) a játék egy adott beállításon ( közepes ) futott szépen, de most megcsináltam az update-et ( nem a Norbiét ), és ugyanazon a beállításon egy kicsit szaggat körbeforgatásnál.
    Természetesen csak kompati-bilis módban fut a játék, de win7-től én nem is várok mást... :)

    Előre is bocsi, ha hülyeségeket kérdeztem...
  • Fantusz
    #9799
    A ló teljesen haszontalan, fölösleges.
    Szerezz speciális hátast - természetesen ehhez el kell jutnod a szigetre.
    Zárt neten, ha szerencséd van, valaki segít, egyedül nem egyszerű (nagy területet kell bejárni)
    A speciális hátasok is nélkülözhetőek, nekem volt (van?) 100. szint fölötti karakterem, amelyiknek nem volt hátasa, s nem is hiányzott.
    (nyűgös róla harcolni, halandó lények, sok helyre meg nem is lehet bevinni)
  • Fantusz
    #9798
    Továbbra sem tudok lelkesedni az angol Ice&Blood-ért.
    Sőt még azon sem bosszankodtam igazán, hogy a minap megpróbáltam bejelentkezni (jól birja a Windows, még fönt van a Sacred2 is), de a jelszót sikerült elfelejtenem.
    Nem hiszem, hogy sokat vesztettem, nagy tolongás régen sem volt.
    (mennek még egyeltalán a HU szerverek?)

    Vudus driáddal játszani sokkal szórakoztatóbb volt, mint az íjász.
    Lényegesen nehezebb vele a játék, sokkal összetetteb karakter, mint a nyilazós, de mit össze kalandoztunk egy-egy jó bónuszt adó fejért :-)
    Legjobb sztori ugye az "Ent" levadászása volt, szegény Erdei Ört hányszor levertük, mire kiderült, hogy semmi köze nincs a keresett fejhez:-)
  • monya1
    #9797
    Szia!

    Nem mindegyik faluban/városban lehet venni, csak ahol egy patkót mutat a térkép. Talán az első ilyen hely egy kis falucska amikor Thylysium kikötőváros felé tartasz. De ha most kezdted a játékot még odébb van, kb. 10-15 szint környékén fogsz majd arra járni. Viszont a varázslatok nem működnek lovon ülve.
  • Gab920926
    #9796
    üdv a kérdésem az lenne hol lehet lovat venni a játékban
  • Gubberx
    #9795
    dobd fel hardverapróra ott valszeg hamar el fog menni
  • DORSANAX
    #9794
    Óriási a tolongás és nyüzsgés itt a fórumon.
    Én is csak magamnak írtam, amit írtam ezek szerint.

    Nekem van mindenféle eredeti verzióból, de annyiért megéri, az biztos...
  • Csokis
    #9793
    Nem érdekel valakit egy jó állapotban lévő eredeti példány! Egyetlen egyszer volt a lemez a gépben, mikor leszedtem ISO-ba, tehát karcmentes. Mindene megvan, és nagyon szép állapotban van! Ha kell, készítek képet is róla. 1600HUF-ért szállítással együtt odaadom! Ha érdekel valakit, küldjön egy PÜ-t! Köszi!
  • DORSANAX
    #9792
    Még egy fontos kiegészítés!
    Én ezt a leírást követve beállítottam a Firefoxban:
    LINK

    A "plugin-container.exe" beterhelhet a CPU-nak, (ezt a Feladatkezelőben meg kell nézni, hogy fut ez a program, vagy sem!)a fenti linken leírtak beállítása után a CPU terhelésem Firefox esetében szinte 0-2%-ra csökkent...
  • DORSANAX
    #9791
    A bosszantó processzorhasználat csökkentése a Firefoxban:
    LINK