• DORSANAX
    #9730
    Ha röviden kellene megfogalmaznom, akkor az a véleményem, hogy u.az a global.res file máshogy viselkedik az en_UK mappában(ott JÓ!), mint a CM patch által létrehozott hu_HU mappa fájlkörnyezetében.

    Tehát a CM patch hozza ezt a hibát sajnos, valami ott van elszúrva...
    Csak itt az a gond, hogy az a global.res, amit átküldtél nekem, az viszont tényleg hibás volt.
    Azóta RaveAir küldött nekem egy másikat és az, az en_UK mappában tökéletes, viszont, ha berakom a CM patch által létrehozott és telepített hu_HU mappába, akkor már u.az a file másként viselkedik, vagyis ott helytelen naplóbejegyzések jelennek meg, tehát akkor már rosszul kezeli azt a fájlt!

    Onnex:
    Ezzel nem tudunk most itt kezdeni semmit sajnos, mert nekem is van eredeti magyar alapjátékom is, de ellenőrizni nem tudom, hogy online mi a helyzet vele (régebben jó volt), mert jelenleg egy erdeti CE + I&B van nálam telepítve...

    Ha a játék online regisztrációját elfogadta, tehát a telepítéskor megadtad és azzal tudsz játszani egyjátékos módban, akkor nem értem, mert ebben az esetben a kódod JÓ!

    Szóval nekem ez nem világos...