Next TH
  • jetcoke
    #10
    az az érdekes h thp8 teljesen realisztikus lesz nem lehet benne combozni és csak a style számít majd, dhj meg a szöges ellentéte, kivéve hogy ebben sem lehet majd 5 perces combokat nyomatni, ez látszik videoból, de az is hogy ez már télleg túl unreal lesz....omg ami meg konzolos gameket illeti sztem kijön minden pc-re is, eddig is kijött minden, a főbb részek, mert pl thug2 remix csak pspre van, egyenlöre th dhj-t is csak gba-ra láttam, de itt az egyik videóban tv elött nyomogják a controllereket, szal meglátjuk mit okoskodnak de sztem a két játékból egy biztos pcre is megjelenik, muszály lesz nekik a pc-sekre is gondolni... XD ps2 nekem nem lesz annyira gáz, mer az van a háztartásban, de ha ilyenekre adják ki, hogy ps3 meg xbox360, akkor felkötöm magam... XD vagy elkezdek most spórolni :)... erre az E3 cuccra, vagy mire muszály volt nekik valamit villantani, de nem azt jelenti, hogy most rögtön kiadják, szal lehet kár még ezen filózni.... amúgy is 07re van bejelentve, még fél év minimum :O..azé biztonsági okokból még is félre teszem a zsebpénzemet^^

    th1 th2 th3 th4 thug thug2 (remix) thdhj thp8 valami ilyesmi lehet a p8 jelentése^^?