• NintendoGC
    #124
    Szerintem sincs semmi értelme a fikázásnak és egymás leugatásának! Mellesleg nekem személy szerint (más téren ugyan) de már nagyon elegem van a fikázás-sorozatokból. A magyar ember manapság mást sem tud csak fikázni ezerrel mindent és mindenkint. Tényleg mintha jobban érezné ettől magát.... mintha nyugodtabban feküdne le aludni vagy nem tudom. Mintha a mai magyar ember életfeltételévé vált volna az örökös és szüntelen fikázás... tisztelet persze a kivételnek (de mintha az egyre kevesebb lenne)

    Valakinek a PS3... van, akinek az XboX360 és van akinek (nekem is) a Nintendo Wii jön be. Erről lehetne teljesen kulturáltan is beszélgetni!

    Eddig nem voltam konzol párti egyáltalán. De beszereztem egy Nintendo GC-t és a Resident Evil gammákat tolom rajta... nos nagyon megtetszett a dolog... és tényleg van egy különösen jó hangulata a konzolozásnak... bár én azt hiszem mégis megmaradok a PC mellett elsősorban... mivel nekem az már-már munkaeszköz is egyben.

    Ezt a két tesztet mindenképpen nézzétek meg... a PS2-t az XBoxot és a GC-t tesztelik mostoha körülmények között...

    Video 1
    Video 2


    Minden elismerésem a Nintendoé... és azt hiszem én is fogok venni jövőre egy Wii-t!