Aion-MMORPG(F2P)
  • janus84
    #439
    Szép-szép, bár én egy kicsit reménykedtem, hogy nem a sablonszkillnyomkodós mindenmmo-banugyanolyan felületet választják, de tetszik, nomeg praktikus és bevált. A lv51-es szinten kívül nem találtam semmi különöset, amiből lehetne következtetni, a szintfejlesztgetés skillekre jópofa 5let, sok lehetőséget és változatosságot ad, viszont nehéz balanced várható. Elég pvp orientáltnak érzem a játékot eddig, és ha ennyire szétfejlődős, skill LVuppolós rendszer lesz, hááát... koczkáknak áll a világ. Mondjuk ez nem zavar :D
    Dp-re visszatérve, ha a skillek fejlesztését+craftot+kombókat és mindent erre építenek, ráadásul veszíthető Dp-re és rakd át a barátodra rendszer keretei között... ide sok ember kell és nagy guild, valszeg solozáshoz is csapat, mert jönnek a portyázó nagyok.
    Tényleg pénz van? Vagy DP? :D Érdekes lenne...
    Ígérik, hogy nem lesz grind... mostmár nagyon érdekel, hogyan fogják kivitelezni mindezt.
    Sajna nincs időm angol fórumokon csüngeni, és részletesen tájékozódni az új fejleményekről.
    Ha DP-ről tudsz valami kis összefoglalót írni kedves Nyuu-chan, ami még nem hangzott el előzőkben HSZ-ekben, annak szerintem mindanyian örülnénk :)