Aion-MMORPG(F2P)
  • janus84
    #328
    Nem véletlen, mert nincs új hír. Gépigény sincs még, de... lsd:Vanguard (unreal engine)--->erömű, de miért? MMORPG-t más egy grafikus motorra rakni, mint egy fps-t. Szóval nyugtával dícsérd a napot. Nem beszélve a mostani áresések miatt a kis core2duo-s procik kezdenek középkategóriásnak számítani :p Az "erömüvet" igénylö VG full grafon futkos "kis" videokarival a C2D-procimmal. Állítólag némi DX10-es támogatottság lesz a játékban (nemkerestem hivatalosat, majd Nyu-chan, :D bocsi Lyana kijavít), ami kapásból Win Vista és DX10-es videokarit jelent (100k< nagykerár jelenleg) reméljük visszafele is szép és jól optimalizált lesz az AION. De szvsz 2007 év végére igény van olyan grafikára ami jelenleg erömü kategóriában van. EQ2 a mai gépeken fut simán raidben nem butított grafikán, de kiadáskor nem volt olyan vas ami vitte volna (én az erömüvet igénylö VG-met sem kell butitanom ha 5 csapat van mellettem). Gw-re könyörgöm ne alapozzunk. Teljesen más a rendszer. Sacc:2giga ram mindenképp, és 2 magos proci :p (intelnél már a 2 mag elözö generációnak számít, és már a C2D procikból is a 2.széria jött ki, jah a WOW:BC is kezdené szeretni a 2giga ramot, LotRO szereti? ugy hallom igen)